GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ah,da,nu am fost eu atent cand mi-ai zis

    Comment


    • s a pus prafu pe aici...
      azi m am stickerit oficial cu numele trupei de nebuni
      si am vopsit manerele de ph2 negru mat...sper sa tina, daca nu le si lacuiesc...stau cu 2 amortizoare monroe pe gaz in casa de vreo luna si tre sa le montez ca cel de pe dreapta e praf..ceva impresii de la cei care au pe gaz , va rog
      si mai urmeaza niste surprize, numai sa fie timp si bani
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Pai se aud cand lucreaza(psst,psst ) si daca zici ca ai mers ceva cu ele varza o sa-ti placa cu noile amortizoare.Poate e doar efect placebo,dar mi se par mai ferme decat originalele.Eu am sachs dar tot pe gaz sunt.
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • misto si la ce damburi avem o sa se auda non stop
          sigpic

          Comment


          • Bilstein B8 si ai terminat nebunia, intreadevar scapi de piatra de la rinichi dar o sa ai stabilitate si mai buna. Succes mai departe ca tare sexy e madame a ta

            p.s Pun pariu ca acum apare si stresul si ma contrazice se stie el cine
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • E frumusica. Pacat de pleoapele alea. Incerca sa vezi cum ar arata fara.

              Comment


              • cu pleoapele e o treaba mai ciudata...ele au fost gandite pentru faruri originale si in timp farurile mele au ajuns sa fie ambele chinezarii, in consecinta nu se mai potrivesc ca lumea..fara ele e si mai naspa ca am un luft putin cam mare intre bara si capota si pare foarte gol asa sa vad, poate gasesc vreo solutie
                cic-ule, amortizoarele le schimb de nevoie, nu stiu ce sa zic de alea sport, nu vreau neaparat sa fac pilaf de organe..au fost moca, daca dadeam bani, probabil ca m as fi orientat pe bilstein totusi, ca ma mananca
                sigpic

                Comment


                • b8 sunt criminale ... pt drumurile denivelate de la noi, b8 sunt crima atat pt frane cat si pt stabilitate studiati problema astia care veniti cu propuneri
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • geo eu am amortizoare pe gaz pe fata si pe ulei pe spate ... pot sa zic sincer ca pe fata amortizoarele sunt tari, te apesi cat vrei si nu se clatina pe cand pe spate zici ca e o barca, te-ai apasat odata, te-ai dus cu totul ...
                    sigpic

                    Comment


                    • @deluxe: a zis bine cicu ca o sa apari si tu
                      sigpic

                      Comment


                      • stiu, daia am si scris )
                        sigpicMy ride

                        Comment


                        • hai surprinde ne cu ceva-ul ala care te laudai...ca pana acum nu vad mare schema fata de inainte
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • credca e vorba de sistemu de franare in materie de schimbare

                            Comment


                            • sa am timp si sa m apuce nebunia...n are rost sa zic daca inca nu sunt sigur ca fac
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by icstrem_no1 View Post
                                hai surprinde ne cu ceva-ul ala care te laudai...ca pana acum nu vad mare schema fata de inainte
                                as fi vrut da nu mi au iesit invartelile cu munca asa ca momentan nu prea am buget de nimic oricum urmatoarea operatiune e neaparat o resoftare ca e nevoie

                                1. arcuri weitec + masina incarcata full, portbagaj+ spate...imi place cum arata si cum se aseaza, gen H&R asa , da abia am trecut denivelarile de la mine de pe strada, deci ma bucur ca am ales Weitec
                                2. arcuri weitec +masina goala
                                3. nici modificare, doar stricaciuni ) s au gandit romanii ca ar fi mai bine portbagaj clean si m au lasat fara sigla, plus ca instalatia la oglinzile electrice m a lasat complet, nu mai merge nimic , amortizoarele tot nu le am montat sper sa le rezolv cat de curand...
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google