B 84 mbt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B 84 mbt

    salut.sunt nou pe aici si vreau sa va prezint si eu masina mea,logan laureate.1,4 2008.schimbari nu am facut prea multe,am schimbat jantele,am pus folie pe geamurile laterale fata,spate si luneta si mp3 player pioneer.o sa urmeze si altele pe viitor 080320101518.jpg

    260320101546.jpg

    260320101547.jpg

    260320101550.jpg

    260320101558.jpg

  • #2
    salut , bine ai venit
    frumoase jante , arata bine pe masina , dar sa arate si mai bine , schimbai suspensie si ia`ti niste gume cu talon mai mic.
    te asteptam pe la intalniri

    Comment


    • #3
      superb,misto contrast cu jantele,folia si culoareanu trebuie sa fi facut mari modificari ca sa ai o masina cu bun gust,e ok asa,bft in cont;)
      AdY_JmL_2015

      Comment


      • #4
        miltumesc Icstrem_no1
        cataFOF.meci mult o sa tin cont de sfaturile,suspensia am avut-o de la Rcing nick,arcuri H&R si amortizoare bilstein,dar am vandut-o.
        poate reusesc sa ajung maine seara la un fulger

        Comment


        • #5
          Jantele sunt marfa rau
          Numai bine.
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • #6
            super tare masina sa o stapanesti sanatos , jantele is foarte frumoase ... Multi km fara incidente si bafta la tunarit

            Comment


            • #7
              frumoasa masina. da bine jantele cu geamurile si culoarea masini spor in tot ceea ce vrei sa faci la masina si cat mai multi km fara probleme

              Comment


              • #8
                Originally posted by MBT View Post
                .................
                cataFOF.meci mult o sa tin cont de sfaturile,suspensia am avut-o de la Rcing nick,arcuri H&R si amortizoare bilstein,dar am vandut-o...............
                Saliu, bine ai venit!

                De ce ai vandut suspensia tu ?
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Bine ai venit printre noi, te asteptam pe la intalniri.

                  Arata bine masina si jantele sunt frumoase dar cu niste arcuri ar arata si mai bine.

                  Sa o stapanesti sanatos.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • #10
                    frumoasa masina... dar intra si tu in randul trantitilor bafta
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      In primul rand, bine ai venit in randul loganistilor, frumoasa masina, frumos contrastul intre jante si caroserie! sa aveti grija unu de altul
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Bine ai venit printre noi! Sunt superbe jantele, ai facut o alegere buna

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by MBT View Post
                          miltumesc Icstrem_no1
                          cataFOF.meci mult o sa tin cont de sfaturile,suspensia am avut-o de la Rcing nick,arcuri H&R si amortizoare bilstein,dar am vandut-o.
                          poate reusesc sa ajung maine seara la un fulger
                          ce intalnire fulger?nu e vorba de cea la polivalenta sambata la 15 no?asta fulger cand mai e?
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • #14
                            frumoase jante!

                            sa le stapanesti cu placere...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              sal.scuze ca nu pot sa va raspund mai des,si va multumesc foarte mult pentru aprecieri,din pacate job-ul pe care il am nu-mi ofera foarte mult timp liber si stau plecat de acasa cu lunile.o sa tin cont de sfaturile voastre.o ultima imbunatatire pe care i-am adus-o masinii este o toba finala sport Borla,si am reachizitionat suspensia sport dar nu am timp sa o montez.o sa revin cu poze cand o sa mai am timp....sper cat mai curand.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google