B-47-msa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B-47-msa

    Salutare! Sunt ceva mai nou pe acest forum si vreau sa prezint in cateva poze Loganul meu!
    Aceasta este masinuta mea un logan preferance din 2007, tocmai a implinit 3 anisori si 35000 de km. Am adus cateva modoficari masinii in timpul asta si sa vedem pe parcurs ce se v-a mai ivi, dar mai bine las pozele sa vorbeasca si astept parerile si sugestiile voastre!
    Attached Files
    ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

  • #2
    Salut si bine ai venit printre noi loganistii, sper sa iti placa si te asteptam la intalnirile noastre la Polivalenta, iar referitor la masina sa o stapanesti sanatos si sa te duca multi km fara probleme. Imi place masina ca ai grija de ea dar mai putin cu spalatu' Bafta la modoficari!

    Comment


    • #3
      Multumesc mult pentru cuvintele frumoase, am poze si cu masina curata dar nu le-am gasit acum
      ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

      Comment


      • #4
        Bine ai venit si mai asteptam mai multe poze cu masinutza.
        Last edited by Rey91; 16 April 2010, 21:35.
        sigpic

        Comment


        • #5
          salut, pune mai multe poze cu masina, modificari ,etc
          sigpic #

          Comment


          • #6
            sal frumosa masina...am vaz ca ai pus si remorca...

            Comment


            • #7
              Bine ai venit! Imi place culoarea! E ca a mea! Bafta!

              Comment


              • #8
                haida bine ai venit))parerea mea e ca daca nu ti folosesc barile de pe plafon s ale dai jos...in rest masina e ok...stock...incet incet poate incerci macar o folie si jentiin rest,numai bine
                AdY_JmL_2015

                Comment


                • #9
                  Frumoasa masina, dar nu e stock are oglinzi de mcv, proiectoare, inelele de la aeratoare vopsite, oglinda din interior schimbata, tips esapament.
                  Asa e mai bine, putin cate putin (ca mine) nu toate odata
                  Tinc fest !!

                  Comment


                  • #10
                    aa da acu am vzt proiectoarele puse si oglinziledar totusi...tipsu de la teava si inele alea...nu se numeste tuning...)
                    AdY_JmL_2015

                    Comment


                    • #11
                      Ceva probleme in cei 3 ani de cand o ai?

                      Comment


                      • #12
                        ma nene sunt naucit nu credeam ca este atata activitate pe aici pe la voi! Da ,am o remorca si imi este utila de mute ori ! Nu am fost preocupat de tuning , da imi place sa aduc unele modificari cand am putin timp . barele de pe cabina sunt utile uneori , leam dat jos si dupa putin timp am avut nevoie de ele . nu imi place ca au lasat o urma pe cabina in dreptil fiecareia si am modificat putin ceva la ele o sa fac o poza sa va arat despre ce este vorba! visez si eu la niste jenti da... sa vad ce'mi rezerva viitorul , cat despre folie nu stiu ce sa zic , unui prieten ia luat certificatul de inmatriculare acum cateva zile si era omologata rar , la dacia 1300 am avut pe luneta si cand ma oprit politia odata ma pus sa o dau jos , asa ca nu stiu ce sa cred ! inca o data multumesc pentru primirea in randurile voastre si astept in continuare pareri de la voi ! aa sa mai pun niste poze !

                        probleme...? nu chiar nu am avut probleme , singura nemutumire este ca mai mut de 165 km/h nu merge nu stiu din ce cauza , am fost la service si nu mau lamurit deloc, ma gandeam la o remapare ce ziceti?
                        Last edited by adryanys; 17 April 2010, 11:17. Reason: Automerged Doublepost
                        ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                        Comment


                        • #13
                          adryanys: eu stiu ca ia se duce in 175 asta de 1.4 daca ia doar 160 este o problema....incearca si tu sa schimbi filtrele si bujiile....vezi cum sta treaba....eu am avut mcv 1.5 dci 70 ...ala mai mult de 160 nu lua nici sa il bati ...dar era mai lunga masina....si mai grea ....al tau ar trebui sa treaca peste 160.....
                          Treaba cu folia...o poti pune cu omologare rar....dar o sa te coste ceva banuti...ca sa nu mai ai probleme cu politia...in rest numai bine

                          Comment


                          • #14
                            Adi pune o poza cu usa dreapta fata, stii tu la ce ma refer.

                            Comment


                            • #15
                              foarte frumoasa masina si bun venit pe forum

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google