B-47-msa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    am promis ca revin cu poze asa ca ma tin de cuvant
    refritor la barele de pe cabina am facut un decupaj pentruca nu imi placea faptul ca presau direct pe tabla si apasau pe cabina . iar partea dreapta am vopsito si am zis sa astup locul butucului din usa , asa ca am un butuc de rezerva ! multumesc tuturor pentru pareri
    Attached Files
    ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

    Comment


    • #17
      Frumos Adryanys imi place mult si stii asta ca ti-am spus-o si personal ca nu mai ai butucul pe usa si cu barele de portbagaj ai facut o treaba buna pentru ca iti stramba plafonul. Succes in continuare la modificari!

      Comment


      • #18
        mutumesc , o sa ma uit de jante poate gasesc ceva frumos si la un pret bun !
        ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

        Comment


        • #19
          Ai putea sa ii faci o remapare...mai scoti 7 cp din motoras eu zic ca se merita,este cam 150 ron remaparea pentru 1.4.

          Comment


          • #20
            unde gasesc o instalatie pentru oglinzi electrice ? eu am schimbat pe cele originale si am pus de M C V , numai ca am preferance si instalatia lipseste deoarece oglinzile erau cu reglaj interior , ma intereseaza o instalatie cu mufe la conexiuni , sa nu fac vreo prostie p'acolo . multumesc !
            ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

            Comment


            • #21
              frumoasa si ingrijita ! ! ! bine ai venit printre noi si te asteptam cu mare drag la intalniri ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • #22
                Adi i-a legatura cu Silviu_79 sau AG 23 YNG . Succes!

                Comment


                • #23
                  multumesc M V P , am vazut ride'ul tau mia placut ce am vazut acolo ! si tie bogdane asa o sa fac !
                  ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                  Comment


                  • #24
                    ma baieti am facut o pauza , din cauza unui accident pe care lam sufeit si tare mia dat planurile peste cap ! da nu este nimic viata merge inainte si cum imi revin ma apuc de MODIFICARI bine nu ma gandesc la ceva spectaculos , cum multi dintre voi au realizat , dar o sa ma vedeti si pe mine cu cate ceva !
                    pana una alta mai stau sa'mi revin , continui sa visez , sa fac planuri si pe urma la treaba! voua va doresc spor si multe plimbari....!
                    Ps: oricum cred ca prima treaba va fi remaparea , la DOC !
                    successssseeee tuturor !
                    ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                    Comment


                    • #25
                      ce accident? e grav? sau trece repede??
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • #26
                        Imi pare rau pentru ce ai patit Iti doresc insanatosire grabnica!

                        Comment


                        • #27
                          multumesc , nu este foarte grav , trebuie sa ma operez la genunchi si recuperarea dureaza ceva timp !
                          da imi revin si ne vedem la polivalenta !
                          ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                          Comment


                          • #28
                            Ceva noutati despre tine cu operatia? masina in ce stare se afla acum?

                            Comment


                            • #29
                              Despre operatie ..., o sa fie bine !
                              Masina sta si ma asteapta astazi are exact 2 luni de cand nu s'a miscat din loc , nu cred ca este foarte bine lucrul asta , da intotdeauna sanatatea este mai importanta decat toate!
                              Salutari tuturor!
                              ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                              Comment


                              • #30
                                Am mai prins ceva puteri si am scos si eu masina din curte ca 3 luni de zile nu se miscase!
                                Acum trebuie sa imi revin cu banutii si sa ma apuc de treaba , sa vad cu ce sa incep, unii spun ca remaparea nu ajuta foarte mult , insa nu cred ca mai stau pe ganduri si ii dau un semn lui Doc !
                                Am gasit o poza cu vechea dacie!
                                Attached Files
                                ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google