TM-12-YHA [maxim 83 De Cai Frumosi]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    bro a scris : - nu sunt inca hotarat asupra foliilor pe geamuri, pe fata nu vreau deloc, iar doar pe spate dau impresia de lucru neterminat.

    Acum nu mai pare un lucru neterminat?

    Asta este doar asa sa te tachinez putin ....Masina arata foarte bine,merge foarte bine,iar piesa dintre scaun si volan stie sa o utilizeze impecabil.Bafta si succes in continuare cu tuningul.
    sigpic
    TM 01 DEO

    Comment


    • #32
      am pus ieri pe masina ceasuri "prestigioase", cele clasice, folie alba si lumina portocalie. display-ul e portocaliu pe negativ.
      Attached Files

      Comment


      • #33
        Foarte frumoasa masina, dar nu inteleg cum ai reusit sa ajungi la acest numar "mare" de kilometrii in aproape 6 ani?
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • #34
          @bro - frumoase ceasuri
          sigpic #

          Comment


          • #35
            pai ce sa zic, n-am drumuri lungi si dese cu masina

            Comment


            • #36
              ce modificari ai mai adus la bolid in ultima vreme
              sigpic #

              Comment


              • #37
                De unde ai luat husele alea ca vreau si eu
                sigpic
                TM 01 DEO

                Comment


                • #38
                  da..gust frumos si la interior...sa le stapanesti sanatos si la cati mai multi km!!
                  CARPE DIEM!

                  Comment


                  • #39
                    Asa am si io, folie de prestije pe bord de laureate!!!
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • #40
                      28740km reali....sunt cam putini bro...eu am 75200 si masina este din februarie 2006..si nu a avut nicio reparatie inafara de consumabile bineinteles...ulei,filtre,distributia la 60000 ca asa cica e normal...de astea...insa merge impecabil...sunt foarte multumit de masina...asa iti doresc sa nu ai parte de niciun evenimet neplacut in trafic si la masina bineinteles...si mult succes
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • #41
                        seamana masina cu a mea, in afara de folie si de alea pe plafon ))

                        de ce nu schimbi sigla? cum are crististreulea de exemplu...nu se potriveste albastru ala pe verde
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • #42
                          sigla o las cum e, foliile alea din piata arata nasol.

                          intre timp masina a ramas fara huse [prea groase, fura din spatiu, abia-mi mai incapea o buca pe sezut] si a ajuns la 32.200 km

                          Comment


                          • #43
                            ce noutati ai mai adus la yha ?
                            sigpic #

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google