LWG-ul Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Salut.
    Nasoala treaba,oricum e bine ca nu a fost mai rau(vorba aceea)
    Oricum arata destul de sifonata,si cred ca va fi mai mult de 150mil.
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #92
      sal cezare,nu o fac pe CASCO al meu si ei isi iau bani de la rca-ul lui,

      augustine am zis 150mil numai ce se vede ,ce o mai fi dedesubt... D-zeu cu mila
      GYANNY

      Comment


      • #93
        baga pe casco-ul tau ca daca stai dupa rca-ul lui cine stie ce manareli si pierzi mult timp.
        oricum naspa treaba

        Comment


        • #94
          asa am facut cristi,pai RCA-ul lui nu stiu daca imi dadea toti bani

          astea sunt pozele de la agentu care ere prin zona la servici
          Attached Files
          GYANNY

          Comment


          • #95
            Urata lovitura... Nu inteleg cum te-a lovit si in fata si in spate... :|


            Acum poti sa ii pui si bot si spate de PH2, sau sa o mai modifici...

            Ai si jantele lovite, nu?:|
            sigpic

            Comment


            • #96
              da iamagi 3 jante sunt lovite, sa iti spun cum ma lovit: eu aveam vre-o 50-60 km/h si el la fel ,nu mi-a acordat prioritate in intersectie, m-a lovit in roata dr spate si m-am invartit de vreo 2-3 ori lovind alte 2 masini parcate

              sa vedem bara p2 avean acum sa imi pun bara de mcv pe fata
              Last edited by Gyanny_LWG; 8 June 2010, 20:49. Reason: Automerged Doublepost
              GYANNY

              Comment


              • #97
                Aha... urat :|... daca nu l-ai luat putin la palme nu ai facut nimic... Astia trebuie batuti pana invata legislatia... Sa nu imi spui ca avea si vreo 19 ani si vreun BMW a lui taticu'.

                Oricum, Ai fi putut sa spargi si al doilea far si puneai si fata de ph2 .
                sigpic

                Comment


                • #98
                  gyany dar de ce zici ca ramai pieton o luna?? ( parca asa am citit pe threadul cu masinile bubuite , scuza-ma daca gresesc )

                  oricum sper sa iti revii cat mai repede, bafta multa si Doamne fereste de alte incidente!
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #99
                    gyanny eu stiu ca in sufletul tau te doare .....ai pus pasiune si suflet la tot ce ai facut... da lasa ca firu se repara este bine ca tu esti sanatos asta conteaza cel mai mult bafta multa si o sa iesi tu din astea
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • pfff...naspa rau
                      pacat..era frumoasa masina
                      bafta cu reparatia

                      PS:are dreptate Sandu...fieru se indreapta bine ca esti tu sanatos!

                      Comment


                      • Salut.Chiar imi pare rau de ce ai patit.Pacat.E bine ca ai casco.Sa o repari cat mai repede.Bafta!

                        Comment


                        • salut imi place mult masina ta spor la modificari ai facuto cu gust!

                          Comment


                          • sincer pare rau pt masinuta ta ! ca stiu cum e ! e bine ca ai casco macar ! sa speram ca iti asigura si jantele si tot ! acum nu stiu daca ai asigurate jantele sau ceva ! dar daca vorbesti cu cei de la casco sa poata sati comande si 3 jante noi ...mai tarziu o sa ii dea cei de la casco in judecata pe rca si posibil sa isi ia banii si pt jante ! Au dreptate unii cand zic ca se repara fieru ! Dar eu le raspund : FIERU ALA NU O SA FIE CA INAINTE, DAR MUNCA DEPUSA PANA IN ZIUA DE AZI PENRTU A FACE FIERU ALA CAT MAI FRUMOS O DISPARUT MOMENTAN ! O SA FIE BINE IN FINAL ! Asta conteaza ! Numa bine iti doresc !
                            sigpic

                            Comment


                            • TM80MAT- nu cred ca te contrazice cineva, dar daca ar fi fost accident in care moare soferul si alt accident in care masina e varza dar soferul teafar, care e mai ok din astea 2??
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • salut baieti ,astae e bn ca eu am scapat cu bn asta conteaza !
                                -am vb cu cei de la service si paguba este mult mai mare dkt credeam,sar putea sa fie dauna totala.
                                -acum va trebui sa imi cumpar alta masina dar sunt in dubiu,vreau sa imi iau tot logan dar nu stiu motirizare 1,6 16v sau 1,5 85 cp, de asta va rog sa imi dati cateva indici care sa ma faca sa aleg varianta cea mai buna!
                                GYANNY

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google