78 Dsi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    frumos domnu frumos sa il alergi sanatos da difuzoarele ce model sant de la jbl

    Comment


    • #17
      Pai doar no sa le cumperi de unu singur, nu nu vi aici pui poze si ne dam cu parerea

      Comment


      • #18
        gicane mai sti ce model aveai ei bine vezi ca nu mai sint pe DGG au ajuns pe DSI

        SOSORYNEL promit ca am sa apar si cu poze pt ca sint deacord nu e bine sa fi de unul singur
        Last edited by dragos70; 11 May 2010, 08:00. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          ai fost cu ciordeala si eu nu stiu cred ca maine o sa verific masina si cred ca tre sa dai o bere sa uzi difuzoarele

          Comment


          • #20
            sa facut gicane ce e de ceorda macar merge udat cu bere

            Comment


            • #21
              welcome to the club ....
              bafta la modificat cu masina. ea oricum arata bine (sunt fan logan restilizat) dar se poate si mai bine.

              parerea mea primul lucru care sa il faci : jantele si apoi urmatoarele.

              spor si la cat mai multi bani
              From Miami 2 Ibiza
              Voucher
              http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

              Comment


              • #22
                salut SKYBOI multumesc mult pt sfat si pt apreciere bafta si tie si adevarat la cit mai multi bani pt toata lumea

                Comment


                • #23
                  frumoasa masina bafta la modificari
                  sigpic

                  INTALNIREA NOCTURNA LoganClub Pitesti-Miercurea 21:00h Stadion

                  Comment


                  • #24
                    calumea masina spor la modificari!

                    Comment


                    • #25
                      multumesc tuturor pt urari si voua km cit mai multi fara incidente

                      Comment


                      • #26
                        salut,bine ai venit printr-e noi te asteptam la fulgere sa vedem ce planuri ai de viitor.motorizarea no1

                        1.6 MPI 8Vsigpic

                        Comment


                        • #27
                          am reusit sa montez si eu o alarma mat cu modulator de geamuri si ledul tot de mat cel mare patrat nu am avut timp sa fac poze dar promit ca vor urmapina spre toamna jantele si incalzirea din scaune dar cred ca inainte am sa reusesc sa fac bordul nu stiu inca daca cu plasma sau cu ledururi dar ramine de vazut

                          multumesc pt invitatie nu promit din cauza timpului dar daca am sa am ocazia cu mare placere
                          Last edited by dragos70; 15 June 2010, 21:27. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #28
                            multa bafta....esti la inceput dar ai tot timpul din lume..cate putin nu trebuie toate odata

                            1.6 MPI 8Vsigpic

                            Comment


                            • #29
                              bafta si tie ROBERT si poate ne intilnim

                              Comment


                              • #30
                                cu siguranta...eu sunt pe fiecare saptamana la polivalenta...si la kiss de 2-3 ori pe saptamana

                                1.6 MPI 8Vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google