78 Dsi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 78 Dsi

    sa va prezint si eu un logan laureat ph2 culoare gri platine motor 1.6 16v di 2009 fara dotari esentiale
    planuri de viitor
    un set jante dimensiuni standard
    incalzire in scaune
    lumini bord
    Attached Files

  • #2
    Frumoasa masina si buna alegere la motorizare!

    Comment


    • #3
      bine ai venit printre loganisti, bafta la ce ti-ai propus
      "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

      Comment


      • #4
        Bine ai venit printre noi si spor la tunarit! Se vede bine displayul pe timp de zi si cu luminile aprinse? Intreb pentru ca as vrea sa mi-l schimb si eu

        Comment


        • #5
          multumesc pt cele urate si voua la cit mai multe realizari
          jelly da se vede bine displeiul atit ziua cit si noaptea

          Comment


          • #6
            sal..frumosa masina...floie si niste jante ...neaparat....felicitari pentru motorizare...o alegere inspirata.....

            Comment


            • #7
              noroc alexandru1 multumesc pt sfat vor urma si folia si jantele mult noroc si tie si sa ne auzim cu bine

              Comment


              • #8
                buna alegere la motor!bine ai venit printre noi si astepatm modificarile!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • #9
                  multumesc mult pipan si numai bine azi am reusit si eu sa i-i bag boxe 4 jbl si usor usor si restu

                  Comment


                  • #10
                    auzi, uitate la nivelul de la antigel ca am impresia ca pierzi, pentru ca vad din fabrica ca linia verde e mai sus de decat nivelul tau actual de antigel.

                    Comment


                    • #11
                      In planurile de viitor nu este inclusa si o remapare...mai scoti 10cp din motor?

                      Comment


                      • #12
                        bine ai venit incepatorule! spor la tunat, dotat si te asteptam si la intalnirile noastre nocturne!
                        lipsa text

                        Comment


                        • #13
                          salut frumos logan ...motor, culoare ...si spor la ceti propui si ne vedem pe la polivalemta
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Bine ales motoru, la ce model te-ai gandit la jante?

                            Comment


                            • #15
                              multumesc vallio nu fi pe pace e nivelul de fabrica oricum multumesc inca odata si sa dea domnul sa ne gasim pe la polivalenta ca din pacate eu nu prea stau bine cu timpul da sper sa ajung si eu

                              supercar ramine de vazut pt viitor ce va mai fi de moment sa reusesc ce mi-am propus

                              la jante inca nu sint hotarit la model dar cu siguranta sper sa va placa atunci cind le voi pune

                              multumesc si tie sandugolanu sper sa ne vedem
                              Last edited by dragos70; 10 May 2010, 20:44. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google