Db 85 W R C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Azi , 28 ianuarie 2008

    Nici mie nu mi-a venit sa cred !
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #17
      Daca ningea mai mult nu mai intrai pe drumul ala prin padure.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        Spre norocul meu , desi am cauciucuri de vara , am intrat si pe zapada mai mare , dar aveam lanturile la mine pentru orice eventualitate . Va puneam si ceva .avi dar nu stiu de ce nu le pot incarca. De vreau , de nu vreau , fac drumul ala de cel putin 8 ori /saptamana ... pentru a ajunge la locul de munca (Scoala Butoiu de Sus). Nu de alta , dar e o zona super ... mai ales iarna .
        Hai ca am reusit sa pun si .avi .


        Last edited by crististreulea; 31 January 2008, 15:26.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Frumos pe zapada

          Comment


          • #20
            Db 85 Wrc

            frumos GOLANU adi....asteptam tuningu'...

            Comment


            • #21
              Permite-mi sa comentez


              - eleron - chiar e nevoie??
              - neoane albastre - pregateste citeva sute in talon + eu as pune neoane albe, nu albastre... albastru isi pun cam toti taraneii care au vazut si mai ales "facut" Spania si Italia...
              - prelungiri bare Lejera Stile - pregateste niste meseriasi in fibra ca sa intaresti prelungirile
              - praguri model XL de la pilot - da-le pragurile meseriasilor de mai sus, sa repete operatiunea intarire plus potrivire pe masina (evita prinderile de genul autofiletante sau popnituri)
              - filtru sport - neaparat decalitate, neaparat cu substantele pt intretinere
              - toba(e)inox - daca vrei pt sunet, go for it, daca le vrei pt putere, mai bine lasa...
              - faruri si stopuri tuning - aci eu zic ca mai bine pui niste becuri sau o instalatie xenon ca lumea pe farurile originale si esti boier... stopurile sunt minciuni oricum
              - jante in spite multe si negre - neaparat de calitate, ca altfel te abonezi la vulcanizarea aceea care are aparat de indreptat jenti; mai pune citeva sute in talon daca jantele vor fi mai mari de 15'


              In rest, sanatate maxima, drumuri bune (fara zapada) si spor la loganit
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • #22
                Multumesc DSIGN pentru informatii , in special in ceea ce priveste filtrul , tobele , intradevar sunt pentru sunet le vreau . Jante vreau pe 15 neaparat , Wolfrace preferabil , si cu prelungirile lejerastile as dori sa merg (ca si cu progurile ) la Pilot sa le monteze , plus o poxilina pentru o aderenta mai mare.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Vreau de la voi idei

                  Vreau sa pun in partea de jos a barei fata , dupa cum vezi in foto , plasa neagra din aluminiu , pe care o am deja , dar vreau sa si scriu ceva pe plasa cu alb , dar ce sa scriu??? Sa nu scriu??? Voi ce ziceti???
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Pune plasa de aluminiu daca vrei dar nu scrie nimic pe ea, numai taranii au asa ceva.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #25
                      Eu as merge sincer pe plasa neagra nu pe aluminiu.Daca tot ai nr WRC de ce nu ti-o faci in stilul wrc .Eu unu cam asta urmaresc sa fac la masinuta mea na ca mi-a iesit porumbelu pe gura .
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #26
                        pai nu esti singurul bre...


                        chiar asa adi, de ce n-o faci in stil WRC? lasa plasele, farurile,stopurile si fibrele pe mai tz, concentreaza-ti finantele pe chestii serioase.

                        eu sunt hotarit sa-mi montez roll-cage Wiechers, insa tre sa vina banu'
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de tine si de ea

                          Comment


                          • #28
                            De ceva timp m-am razgandit cu tuningul logan , adica m-am ganadit ca un kit de la pilot nu mi-ar face masina mai speciala , si o poate transforma in ...ceva ce nu pot exprima... M-am hotarat ca stopurile sa le vopsesc ... sa devina negre si sa-mi iau kit Xenon , ca nu se compara , un eleron , care este pentru mine un accesoriu de efect ... praguri joase , si ceva maiputin umblat la bare ... adica nu ceva din piata....Ma nintereseaza mai nou sa-mipun tobe pt sunet si filtru sport ,ca ma inteles ca ar mari efectulde acceleratie... Adica este mai nervoasa ... Pt cunoscatori...
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              la multi km
                              LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

                              Comment


                              • #30
                                Cand o sa ajung in Targoviste o sa ne intalnim.Am un unchi acolo.Cred ca peste 2 3 luni o sa facem o intalnire .Sa auzim numai de bine
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google