Db 85 W R C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ce mult ii schimba aspectul capacele vopsite in felul ala. super, bravo. bafta in continuare.
    banuiesc ca ai omologare la folie, daca nu fa bine si obtine una ;), vorbesc din proprie experienta....
    Last edited by crististreulea; 7 March 2008, 10:52.
    ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

    Comment


    • #47
      Originally posted by adimacker View Post
      Inca nu m-a oprit nimeni sa ma intrebe de sanatate si sper sa nu se intample asta , dar si asha , ei o dau jos , eu o pun , ca am acces si pe datorie la folie lummar ;) . Asta inseamna sa ai prieteni bine pusi. Sa nu uit : Multumesc pentru aprecieri!
      tu o dai jos...tu o pui...datoriile se aduna..da' cu amenzile ce faci?E 500ron(250 in 48 ore...)
      Last edited by Cristi_Xp; 7 March 2008, 10:51.

      Comment


      • #48
        E draguta masina,combinatia alb cu negru e reusita.Tine-o tot asa.

        Comment


        • #49
          Mie imi place stickerul WRC de pe usa, este desavirsit... Stickerul, ca masina ...
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • #50
            Si mi-a lovit un prost masina

            Cat de tampit sa fi , sa ai o rabla 1310 si sa nu te uiti in oglinzi cand schimbi banda de mers?? Foarte tampit cum a fost asta DB 02 YTI, si culmea ...nu are asigurare si mai e si jandarm.... bag ...... numa prosti ....
            Care stie ce-i face lu' asta daca nu are RCA ?? AM auzit ca amenda 1000 ron , talonu si placutele de inmatriculare confiscate pana la dovada de plata a RCA , plata reparatiei masinii lovite si 60 zile pieton ... Care stie daca e adevarat ?
            sigpic

            Comment


            • #51
              Nu ma ajuta nimeni??

              Maine ma intalnesc sa vad ce zice si voi ma lasati sa ma duc nepregatit??
              sigpic

              Comment


              • #52
                Salut, pacat de intamplare.. la ce trafic e, sa nu ne mai miram... Nu prea cred ca se vor rezolva prea repede treburile. Cred ca respectivul va fi dat in judecata pt RCA si s-ar putea sa te amane cu devizul sau poate va trebui sa platesti tu, sau daca ai CASCO sa o faci pe CASCO si apoi daca se rezolva sa decontezi cu cei de la RCA... in rest cu politia nu prea stiu. NUMAI BINE!

                Comment


                • #53
                  O faci pe CASCO-ul tau si il dau astia in judecata... Pe tine nu te afecteaza cu nimic, trebuie doar sa-ti repare masina, atit.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    am rezolvat-o

                    Am asteptat sa-si rezolve problema.....
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Cumpar ......ceva

                      Am vazut intr-un BMW protectii pentru scaune inscriptionate cu logo-ul WRC si am ramas bolnav dupa asha ceva. Cine ma ajuta sa achizitionez si eu asemenea protectii , sunt un fel de ..... d-alea cu bile , dar din material si au logo-ul WRC (scuze ca m-am repetat)
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Help me!

                        Am gasit bare tuning racing line de la pilot , problema e ca e crapata bara spate. Cum o repar . Se repara usor ???
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          mi-am pus si eu subwoofer

                          Mi-a dat dureri de cap la instalare , dar acum am dureri de urechi ... Nu m-am intins la prea mult , un jtm de 250 rms - 750 w muzicali si statia din dotare . Mi-am mai atasat si boxe Pioneer ovale . Revin cu imagini!
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Foto noi !!!

                            Eleron nou .... Urmeaza altele cu sistemul audio...
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Salut adimacker , draguta masina ta !Cu toate ca si eu stau in Tgv nu am vazut masina ta niciodata ... Pe unde stai?De obicei cunosc masinile de prin oras mai "diferite" ...
                              Bafta !

                              Comment


                              • #60
                                Sa ai parte de ea, numai bine
                                Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google