Db 85 W R C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da...direstia tot prestige ramane...dar fara sa o personalizezi putin...te confunzi cu ceilalti
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by - Geo - View Post
      eu tot abs plus am da n am dat banii pe AC..a fost cea mai buna combinatie facuta de dacia...asta si kiss fm...
      sa-ti mai dau o idee: volan de piele !

      Comment


      • special am omis imbracatu in piele pentru ca se fac oribil dupa un timp si e un lucru care chiar nu merita investitia
        sigpic

        Comment


        • Baieti,transformati thread-ul omului in Cafenea...
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • sunt multumit de volanul meu...si nu e in piele imbracat...insa nu il trang ca taranu cand sofez ...deja am vazut la unii care au mai putini km ca volanul lor pur si simplu aluneca...este lucios.... Si...da...nu e Prestige....insa lucrez la imbunatatirea confortului si aspectului
            sigpic

            Comment


            • Nu se strica nici o piele, atata timp cat o ingrijesti si este piele veritabila.
              Sau poate vrei sa pui piele Napa?

              Comment


              • cezar era vorba de ,,piealea" cu care vine dacia kiss si prestige ...

                eu am avut atat maciulia cat si volanu si data cu crema de piele cu ce vrei tu ingrijita s-a facut praf in 6 luni ... si nu sunt singuru ... cam 90% se plang de calitatea asta

                etrierii si tamburii i-ai dat in spray? pt ca nu prea tine vopseaua la tub
                sigpicMy ride

                Comment


                • Originally posted by DeLuXe View Post
                  cezar era vorba de ,,piealea" cu care vine dacia kiss si prestige ...

                  eu am avut atat maciulia cat si volanu si data cu crema de piele cu ce vrei tu ingrijita s-a facut praf in 6 luni ... si nu sunt singuru ... cam 90% se plang de calitatea asta

                  etrierii si tamburii i-ai dat in spray? pt ca nu prea tine vopseaua la tub
                  vopseaua pe etrieri a tinut foarte bn...pe tamburi parca a sarit p isi p colo....insa daca iti dai interesul si cureti mult mai bn etrierii cred ca ar trebui sa nu mai sara...ceea ce am sa fac si eu in primavara
                  sigpic

                  Comment


                  • dupa aproape o saptamana de cand am facut modificarile nu am reusit sa atasez cateva poze...
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • de ce nu dai jos autocolantul de pe airbag pasager ? nu tii la siguranta? si parasolarul ar fi frumo ssa fie negru , se vede aiurea chederul , daca nu vopseste chederul vezi cum da, poate iti place
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • Originally posted by Tudor View Post
                        de ce nu dai jos autocolantul de pe airbag pasager ? nu tii la siguranta? si parasolarul ar fi frumo ssa fie negru , se vede aiurea chederul , daca nu vopseste chederul vezi cum da, poate iti place
                        ar merge un parasolar negru dar pana nu fa si plafonul negru nu il mai schimb pe asta
                        sigpic

                        Comment


                        • sincer masina arata ok! ... da jos sigla renault de pe bord ca nu e tocmai locul ei acolo

                          salutare !
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • salam tzaaaaaaaaaaaaaaaa .. uite cine il asculta pe salam


                            on : frumoasa. keep up the good work !

                            Comment


                            • Salut! cam cat te-a dus consola de colantat??in rest spor la tunarit...........nice car!!!

                              Comment


                              • Originally posted by adimacker View Post
                                dupa aproape o saptamana de cand am facut modificarile nu am reusit sa atasez cateva poze...
                                Vai tu domnule profesor de limba romana...Asculti Salam, asa-i? Manelagiu, nu?
                                Cu semnele de punctuatie nu prea ai treaba. Oare ce-or invata copiii de la dumneata? "Fara numar, fara numar, fara numar"? "Hauleo, viata mea?"

                                Si ca sa fiu on-topic: de prost gust masina: de la semnele de pe portiera, la manelele din difuzoare coroborate cu eleronul Pilot ciuning.
                                Cei de zic ca-i frumoasa, sa si explice de ce. De aplaudaci, ne-am cam saturat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google