Db 85 W R C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vad ca te-a luat tare cezar

    imi place la ea bara mcv,oglinzile,ceasurile
    ce nu prea ma incanta: parasoralul( puteai sa pui folie , arata cred eu mai bine),sigla renault din interior,abtipildurile cu wrc si eleronul

    per total eu zic ca e ok masina bafta pe mai departe

    ps:ar fi mai bine sa iti alegi un stil ca nu prea se pupa jantele de ph2 cu eleronul "racing "sper ca nu te superi toate cele bune
    Last edited by MirCip; 25 October 2010, 20:27.

    Comment


    • Bafta in continuare!Il vad odata pe luna sau de mai multe ori in functie de cate ori treci pe centura )
      Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

      Comment


      • Originally posted by Cezar View Post
        Vai tu domnule profesor de limba romana...Asculti Salam, asa-i? Manelagiu, nu?
        Cu semnele de punctuatie nu prea ai treaba. Oare ce-or invata copiii de la dumneata? "Fara numar, fara numar, fara numar"? "Hauleo, viata mea?"

        Si ca sa fiu on-topic: de prost gust masina: de la semnele de pe portiera, la manelele din difuzoare coroborate cu eleronul Pilot ciuning.
        Cei de zic ca-i frumoasa, sa si explice de ce. De aplaudaci, ne-am cam saturat.
        Dl. Cezar...in primul rand nu ma cunoasteti si nu va cunosc...insa ceea ce faci u, asta e razbunare personala pentru LoganClub Pucioasa...Cine oare se razbuna? raspunsul probabil ca il gasesti singur daca nu deja il sti. Nu am dc sa ma justific in fata dumneata pentru genul de muzica pe care il ascult(desi a fost o intamplare...). Nu sunt un ascultator de manele...sau...cum m-ai numit u . Apoi nu stiu dc te legi de competentele mele pofesionale...Parca aici se discuta despre masini. As putea sa dovedesc rezultatele elevilor mei insa tie nu am nimic sa iti demonstrez.
        Si chiar te rog sa iti vezi de treaba ta!
        Last edited by ADI-WRC; 26 October 2010, 14:53.
        sigpic

        Comment


        • "Nu am dc sa ma justific in fata dumneata" - ce dezacord monstruos, domnule profesor de limba romana.
          Prescurtarile de tipul mirc, ma fac sa cred ca n-ai nici o legatura cu dascalia. Asa-i?

          Mai pune niste poze in care si dansezi manele, in timp ce reciti din Shakespeare...ar fi genial.

          PS: ce fac eu se numeste relevare, si nu razbunare, stimate domn profesor de limba romana.

          Comment


          • Originally posted by Cezar View Post
            "Nu am dc sa ma justific in fata dumneata" - ce dezacord monstruos, domnule profesor de limba romana.
            Prescurtarile de tipul mirc, ma fac sa cred ca n-ai nici o legatura cu dascalia. Asa-i?

            Mai pune niste poze in care si dansezi manele, in timp ce reciti din Shakespeare...ar fi genial.

            PS: ce fac eu se numeste relevare, si nu razbunare, stimate domn profesor de limba romana.
            Demonstreaza unde e dezacordul in "Nu am dc sa ma justific in fata dumneata" ...Hai...corecteaza-ma!
            sigpic

            Comment


            • Dumneata = domnia + ta
              Dumitale = domniei +tale

              Nu am de ce sa ma justific in fata dumitale. Vs Nu am de ce sa ma justific in fata domnia ta.

              Sa-ti dau link, ca sa nu spui ca vb prostii. Ca sa-l gasesti mai repede, te anunt ca este ultimul de pe pagina.

              Succes la invat copiii limba romana/ dansat manele.
              Last edited by Cezar; 26 October 2010, 15:36.

              Comment


              • corect...hai ca ma apuc de citit manele...
                Last edited by ADI-WRC; 26 October 2010, 15:39.
                sigpic

                Comment


                • nu are nici-un rost sa va certati si asa sunteti off topic, asa ca vorbiti despre masini ca doar deaia suntei pe forum. bafta
                  sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                  Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                  Comment


                  • Acelasi lucru l-am cerut si eu.

                    declar
                    OFF TOPIC
                    Last edited by ADI-WRC; 26 October 2010, 17:55. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • Adi,e buna antena?
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Se cam simte diferenta...in rau. Insa...nu chiar atat de rau incat sa regret modificarea. Am pus azi si capacele oglinzilor chiar daca le-am recolat. Intampin greutati cu vopseaua. Nu vor sa o puna la tub cei de la vospseluri.
                        sigpic

                        Comment


                        • asa e in rau nu prea mai prind bine posturile radio
                          sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                          Comment


                          • Lasa ca ne consolam cu aspectul...pana...procuram altele originale.

                            Revin maine cu poze. Am renuntat la cateva din cele criticate de voi. Insa la eleron nu renunt.
                            Last edited by ADI-WRC; 15 November 2010, 00:51. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • adi, atat iti trebuie sa renunti la eleronul ala, da super super bine, ne mai vedem.
                              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                              Comment


                              • Nu renunt la eleron nici in ruptul capului. O sa ma ocup sa il vopsesc odata cu capota astfel incat sa para o singura bucata(turnat).
                                Poze nu am avut timp sa fac astazi. Am dat jos stema WRC de pe usi , am dat jos parasolarul alb (tot criticat in ultimul timp ) cat si folia de pe manerele de la usi , nu mai exista emblema renault din interior si am reaplicat stemele originale Dacia pe bara fata si capota spate . Sa vedem de ce va mai luati de mine...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google