Db 85 W R C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eleron, garda la sol de 4x4 si motorizare 1.4.
    Vezi ceva in neregula?
    Daca nu, spor la vopsit.

    Comment


    • Stiu ca nu e in regula. Dar daca urmareai forumul observai ca drumul pe care il parcurg zi de zi este incompatibil cu H&R. Apoi daca pui H&R trebuiesc neaparat si amortizoare...Si daca o trantesc la pamant mai trebuie si jante...macar Wolfrace Pro Lite White pe 15. Corect?
      Asa ca acum astept asfaltarea acelui drum care este in plan pentru anul viitor precum si iesirea din criza si cei 25% <<furati>> de guvern.
      sigpic

      Comment


      • Frumos Loganul...bafta la tunarit si la cati mai multi kilometrii fara probleme! Alb imi place si mie desi este cam pretentioasa culoarea..ca si Tudor mai sus...iti recomand sa dai jos acel autocolant de la airbag pasager.Succes la tot ce vrei sa i mai faci!
        CARPE DIEM!

        Comment


        • Da stimabile, dar bani de eleroane si alte ai...
          In fine, este strict problema dumitale cum ii administrezi, doar ca mereu cand ma uit la masina asta, e ceva "putred".

          Comment


          • e incompatibil cu HR dar compatibil cu eleron by pilot
            eu zic sa`l vinzi , iti bagi benzina de banii aia.
            cand ai conditii in zona care umblii , atunci poti sa o ei de la zero , jante , suspensie bla bla bla

            Comment


            • Ce sa ii fac sa nu mai fie <<putred>> nimic la ea?

              Vad ca nu mai raspunde Cezar...
              Last edited by ADI-WRC; 15 November 2010, 22:57. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Adi. Salut.

                Iti zic io ce sa faci. Pune inapoi tot ce ai avut pana acum si ti-a placut. Important este ca tie sa-ti placa, ca tu sa te simti bine in masina si nu lui Cezar sau CataFOF sau oricarui alt user.
                Nu e nimic putred la masina ta, e foarte ok. Legat de muzica, asculti sau n-asculti manele e treaba ta. E masina ta, poti asculta ce-ti place tie mai mult.

                Spor in continuare.

                Comment


                • vezi tu dani, problema e alta...odata ce apus masina la my ride tre sa accepte si critici si laude...si ma gandesc ca FOF sau Cezar sunt destul de avizati sa isi spun o parere fiind de atata timp pe forum si stiu ce da bine pe un logan ..ca sunt mai acizi asta e...eu il inteleg pe adi, ca n are drumuri sa o coboare..atunci dc a mai pus eleronu ala? fiecare o face cum ii place, da putini inteleg ca loganu e o masina fara forme fluide inalta cu roti inguste, foarte putine arcuri si linii...plus ca 1.4 si asa e saracu chinuit pe ditamai tancu, ii mai pui si eleron sa l chinuie si mai tare...d aia o da in penibil..sa se uite atunci, daca astia vorbesc prostii, la cele mai apreciate masini de pe forum sa vada ce merge...din pacate pe logan, datorita formei se preteaza un singur look si anume clean nu critic persoana, doamne fereste, nu cunosc..da ca sa fii cu adevarat parte din comunitate tre sa intelegi anumite lucruri..parerea mea
                  sigpic

                  Comment


                  • lasa ca nu vorbele mele virtuale sau ale lui Cezar la determinat sa faca asta , poate si`a dat si el seama(sper) ca nu e cel mai tare si bengos din toata parcarea cu un eleron si stikerele.

                    Comment


                    • Originally posted by adimacker View Post
                      Ce sa ii fac sa nu mai fie <<putred>> nimic la ea?

                      Vad ca nu mai raspunde Cezar...
                      Alege o tema cu care vrei sa mergi: wrc, clean sau oricare alta.
                      Insa, fa-le treptat daca nu ai bani, si nu incepe cu sfarsitul...
                      Sa stii ca acel eleron ar da bine pe masina, daca ar fi joasa si cu roti mari sau cu et mic.
                      Imi aduc aminte de masina lui Golan91: acelasi tip de eleron il avea, insa masina era joasa, avea roti corespunzatoare si interior pe masura. Chiar nu arata rau.

                      Sau sa ma exprim altfel: este ca si cum te-ai da cu apa de toaleta, desi tu mirosi a transpiratie. Mai intai spalat, apoi parfumat, chiar daca parfumul nu-i de cea mai buna calitate. Cred ca ai inteles ce am vrut sa spun.


                      @DaniD: oamenii cu idei fixe, in general sunt cretini...Deci, nu vad de ce l-ai impinge pe domnul Adi sa-si pastreze ideile lui. Nu zic sa faca cum spun eu, doar sa asculte mai multe pareri si apoi sa faca cum crede de cuviinta.

                      PS: Cat despre indemnul "Fa ce iti place, ca doar pt tine faci", este la fel de valabil ca "Fa ce faci, dar fa bine" sau " Fa ce faci, dar fa ceva frumos".

                      Comment


                      • Eu unu zic ca pe viitor Ady va avea o masinuta frumoasa din ce a scris el mai sus deci rabdare. Ady dar daca nu ai strazi chiar asa bune nu trebuie sa te arunci neaparat la h&r poti sa ai in vizor si arcurile Eibach care merg cu telescoape stock ( vb de ele ca pe astea le am si stiu cum sunt ) lasa 3 cm. Ca sa nu ma repet ca maimuta aia sunt de acord cu ce a zis Cezar . Numai bine Ady si mult succes in tot ce iti doresti
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Nu sunt de acord.
                          O critica ori este constructiva (wow ce masina super, ce idei super, tine-o tot asa in continuare!) ori este negativa (pfoai ce modificari de prost gust, nu-mi place, dau ignore la thread).
                          Ceea ce faceti voi este critica negativa + instructiuni de clonare. Scoate inscriptiile, tranteste-o, pune jante, pune folii, vopseste integral alea alea. Daca e ca toti sau mai bine zis multi de pe acest forum sa se ia dupa ideologia a catorva putini, si masinile modoficate vor fi la fel. Astea sunt personalizari. Daca sunt deja 100 masini cu aceeas modificari nu se mai poate numi "personalizat". Daca ideelile lui de personalizare nu sunt pe gustul vostru, asta e.

                          Comment


                          • critica constructiva de care vorbesti tu e de fapt lauda deci ce propui e sa nu l mai sfatuim sa faca o masina eleganta dupa modele deja dovedite , nu clonare, ci sa l lasam sa faca un amalgam de genuri care pentru o ochi avizat e penibil si pentru unu care viseaza la wrc e superb
                            sigpic

                            Comment


                            • Da! In principiu, da!

                              Comment


                              • Atunci hai sa ne punem in rahat in frunte, sa fim deosebiti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google