Db 85 W R C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumusica masina.sa o stapanesti sanatos,dar un sfat dar nu te supara...dai coama de rechin jos,paravanturile,si laso fara capace pana iei jante si sa vezi ca ar da mai bine...bafta.
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • Frumusica masina,place toba,cat te-a dus?
      1 point 6 litre 8 vsigpic

      Comment


      • ingrijita masinuta!!!
        ai putea incerca sa scoti chestiile alea cromate de la grila
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

        Comment


        • da arata bine masina e bine ca e cat mai simpla


          multi km in continuare

          Comment


          • haidi bre, lasa briz-briz-urile si apuca-te serios de treaba. Pune-o pe burta. Arunca infloriturile alea de capace, da-le de pomana. Hai ca a venit primavara, tre sa ne scoatem troacele la plimbare
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Ca sa arate eleronul ala bine ar trebui sa pui niste H&R altfel arata ca un tractor cu eleron, coada de rechin nu are ce cauta si trebe sa scapi neaparat de capace.Asta este parerea mea personala.

              Comment


              • am revenit cu mici precizari

                pe masina nu mai am nimic cromat , am dat de mult coada aia de rechin care nu se potrivea deloc . De asemenea si capacele le-am dat jos ca le-am facut vraiste, dar am luat jante dar le-am returnat (nu erau noi) pentru ca una cam fula . Doream sa le fac albe dar ... caut in continuare .Nu st ce aveti cu eleronul si cu paravanturile , chiar sunt folositoare .Dar fiecare e liber sa-si spuna parerea
                . De , democratia asta....


                Pot pune H&R pe amortizoare stoc??
                sau trebuie si amortizoare??
                Last edited by ADI-WRC; 24 March 2009, 15:45. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • 1. La ce foloseste eleronul? ai stabilitate mai buna la 200+?
                  2. Da poti sa pui si pe amoritizoare stock

                  Comment


                  • Originally posted by blaze2k View Post
                    1. La ce foloseste eleronul? ai stabilitate mai buna la 200+?
                    2. Da poti sa pui si pe amoritizoare stock
                    Pe macadam , in curbe la 90 o are o mai buna stabilitate. Am facut proba cu si fara . Si creste stabilitatea , daca nu-l aveam cn stie in ce copac ma gaseai)
                    sigpic

                    Comment


                    • WRCem poze,cum mai arata wrc ul de db
                      si zi de unde ai luat stikerul ala ca vreau si eu

                      Comment


                      • frumoasa masina....simpla, dar frumoasa....sa ai bafta de ea si la mai multi km...
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • am 2-a comentarii .....eleronul si stopurile vopsite.....
                          eleronu treaca mearga...da sa stii ca daca intra cineva in tine...din cauza stopurilor tu vei fi gasit vinovat.
                          Eu sunt super contra stopurilor innegrite....mai bine ai pune dealea pe led...alea macar se vad mai bine ca astea stock. Numa sa nu le vopsesti si pe alea....
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Are dreptate si Mumus si eu le-am avut avea stock vopsite negre,si daca batea soarele in masina si dadeam semnal sau ceva nici nu se observau de gen,si vad ca si tu ai cam dat cu darnicie vopsea neagra.In rest,marfa,bafta in continuare.

                            Comment


                            • Salut ! Te vad mai mereu prin targoviste ( mai ales pe centura ) si de obicei cu o fata in dreapta , Frumos golan ai, sa il stapanesti sanatos ( imi place cum se aude toba ta insa nu prea te vad in trafic mergand cu el turat )
                              Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

                              Comment


                              • Vezi ca-si face cumparaturile la Interex...
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google