B 99 muw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    cum pot cauta thread ul tau cu masina ? ca nu stiu sunt incepator si nu prea stiu cum ?

    Comment


    • #17
      pai vezi ca scrie cauta acolo si scrii nr de la masina

      1.6 MPI 8Vsigpic

      Comment


      • #18
        Bine ai venit printre noi si spor la modificari!

        Comment


        • #19
          frumos ph2imi place

          Comment


          • #20
            Originally posted by Vladimir View Post
            as vrea ca tweeter-ele de la sistemul de dif sa le montez in locul incercuit din poza de mai jos, stiti cumva daca se poate? totusi e bn sa incerc de pe acum sa mut helix-urile pe fata si sa las stock pe spate pana o sa iau altele.


            se poate da gaura in acel loc ca tweetr-ul sa intre acolo?


            promit ca o sa am grija de ea ca de ochii din cap !

            odata ce voi incepe cu montarea helix-urilor pe fata as vrea sa si izolez usile pe fata ceea ce voi face personal pt ca daca altii au reusit voi reusi si eu
            UN tweeter montat in pozita aceea ar arata cam asa si dupa parerea ar fi cel mai bun loc.
            Attached Files
            Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

            Comment


            • #21
              superb arata,multumesc mult.cu prima ocazie cand voi face rost de 350 ron voi cumpara insonorizant pt usile din fata si voi muta helix-urile apoi voi lua ceva mai mare pentru spate posibil si un amplificator asa cum imi spunea cineva

              Comment


              • #22
                am vorbit cu cei de la be loud, tinand cont ca pe partea audio nu imi doresc ceva care sa imi faca dureri de cap voi merge pe inca in sistem de boxe helix db. 52.1 pentru fata(plus insonorizare usi ) apoi le voi amplifica si asta va fi tot pe audio. apoi asa cum am spus vor urma jentile sau arcurile nu stiu exact ) sa fie money ca avem ce face cu ei

                Comment


                • #23
                  frumoasa masina bafta in continuare succes cu scoala de soferi

                  Comment


                  • #24
                    frumoasa masina Bafta in continuare
                    Super Oferta ,Capota Logan Carbon 3D (Texturat) La numai 130 Ron!!

                    Comment


                    • #25
                      frumoasa masina.spor la modificari si bafta cu scoala!
                      Keep It Real! Keep It Simple!
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Am mai montat cate cv pe ea...scuzati pozele...in realitate se vede bine plus ca voi inlocui acel led din interior cu unul superflux sau smd cu raza de dispersie mare plec un alt capacel pt acea maciulie
                        Attached Files

                        Comment


                        • #27
                          inca o poza cu tot bordul
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            misto s o stapanesti sanatospacat ca nu se aprinde maciulia peste tot uniform...app mai spal o si tu nu stiu cum naiba de calcati toti pragurile alea cand urcati ca nici daca vreau nu pot...ma impiedic dreacu))
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • #29
                              faza e ca umbla tata cu ea,iar atunci tocmai ce venise de la marfa,intelegi? i as pune eu si jenti sau arcuri pr data ca sunt mai ieftine dar pt ce ? sa care tata marfa cu ele...o spal la 2 sapt max da in cateva zile e varza...

                              Comment


                              • #30
                                se aud bine helixurile simti ceva bass de la ele?se aud clar pe kenwood ul asta(am si eu acelasi model)....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google