loganul meu CT 59 VSA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • loganul meu CT 59 VSA

    salutare!! sunt mai nou peaici si as vrea sa va prezint si eu loganul meu :
    dacia logan prestige 1.6 16v rosu toreador stock deocamdata.. sper ca in vara sa ii fac cateva modificari
    cateva poze
    Attached Files

  • #2
    Primu Prestige visiniu pe care il vad

    PS: sa ai noroc de el
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #3
      Frumoasa masina! Pe la intalniri nu vii si tu? Vezi mai multe detalii ia topicul pentru "Intalniri Constanta".
      In tara momentan.

      Comment


      • #4
        Niste dungi cv?? sa o stapanesti sanatos!
        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

        Comment


        • #5
          E atat de rosu Prestige-ul tau incat a inrosit totul in jurul lui! Sa-l plimbi cat mai multi kilometri fara evenimente!

          Comment


          • #6
            frumos prestige....sa-l stapanesti sanatos si sa ia parte de multi km cu el...pe viitor ceva modificari la el???...la motoras nu prea cred ca ai avea dc...e bine asa...multa bafta...
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • #7
              @ mishu : merci mult si tu sa ai grija de al tau
              @ costin : as veni dar sa vad cum rezolv cu tata ... spre rusinea mea nu am carnet (nu am varsta inca.. mai am vreo 6 luni) dar sper sa vin la intalnire cu tata
              @ felixb: nu sigur nu o sa aiba dungi.. si sa stii ca in legatura cu ce am zis in threadul tau nu am vrut sa fiu rautacios !!!merci lafel!!!
              @ katalyn : da o sa fie modificat doar exteriorul nu si motorul merci!
              @sp!ke : merci lafel !!
              Last edited by crististreulea; 6 February 2008, 11:48.

              Comment


              • #8
                frumos arata asa curata...a mea e plina de jeg ca se topeste zapada in brasov s-o stapanesti sanatos...o sa-ti faca mare placere s-o conduci, mai ales ca o sa vezi ca poti sa le dai peste nas multora care vorbesc de rau loganu.are cu ce masina asta
                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                Comment


                • #9
                  silviu arata misto culoarea sa o stapanesti sanatos si te asteptam la intalnirile noastre din constanta

                  Comment


                  • #10
                    Salut silviu_cos, sa-l stapanesti sanatos si cat mai multi km fara probleme.

                    Comment


                    • #11
                      arata super masina .. sa o stapanesti sanatos ;) e super
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Sa o stapanesti sanatos!
                        Masina e luata din Pitesti?
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #13
                          sa o stapanesti sanatos si sa ne zici c bagi p ea, si eu sunt nou inca nu i am facut prezentarea dar e stock si a mea :P ...

                          Comment


                          • #14
                            @ andrushk_mib : merci merci si a ta o sa arate asa in curand ca vine primavara sa ai grija de ea
                            @ SUPERCAR : merci da o sa vin la intanire si o sa mai aduc pe cineva(daca nu e de munca) ZLR daca il stii din poarta6
                            @miki_stan : multumesc lafel
                            @dorutz : multumesc multumesc
                            @andrei : merci nu nu e luata din pitesti e luata de la cta cum m'am dus am si luat'o... imi era mila de ala care o platise deja:|
                            @fabian : multzam da o sa va zic
                            maine poate fac si niste filmulete sa vedeti si voi cum urca in ture "minunatia" mea

                            Comment


                            • #15
                              si iata cum se implineste anul si trebuie sa merg la revizie cu masina desi are numai 4000km (tata e sailor man) si eu nu am carnet... are cineva idee cam cat dureaza revizia asta si cat costa??? multumesc anticipat

                              si cum e cu programarea... ca trebuie sa suni cu ceva timp inainte sa te programezi ... romania asta...
                              Last edited by crististreulea; 6 February 2008, 11:52.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google