loganul meu CT 59 VSA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    si vrei sa duci tu uleiu sau ii lasi pe ei sa-ti puna de care au? ca am inteles ca mai bine iti alegi tu unul bun, te duci cu el si le zici sa-l puna p-ala
    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

    Comment


    • #32
      dar te lasa sa vii cu uleiul tau?...din cate stiu eu...cam fac figuri...iti dai seama ca au contracte babane cu uleiul asta...''dacia''...

      Comment


      • #33
        ee te lasa pe naiba... iti pun ei ulei... elf parca a zis.... si daca nu esti atent(si nu stai langa ei) ti'l schimba doar pe hartie... si fac completari... doar traim in Romania ne putem astepta la orice
        Last edited by crististreulea; 6 February 2008, 11:58.

        Comment


        • #34
          nu prea cred ca baga ei elf...elf e ulei importat din franta si e destul de bun...parerea mea....dar eu tare ma tem sa nu bage vreun ulei romanesc...am lucrat 2 ani in iasi la o firma distribuitoare de uleiuri elf...si bagau uleiul asta la repr.renault la toate automobilele..de la clio la vel satis..si nici nu sunt chiar atat de ieftine..

          Comment


          • #35
            ELF-ul e recomandat de Dacia, pe langa Dacia Oil.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #36
              Originally posted by andrei View Post
              ELF-ul e recomandat de Dacia, pe langa Dacia Oil.
              parca sa zic , ca ala care a facut programarea Elf a zis ca l'am si intrebat... cat despre uleiul tau adus de "acasa" nici nu poate fi vorba... doar daca dai o spaga micuta...

              Comment


              • #37
                sa-l stapanesti sanatos si fara incidente in trafic!!!!bafta multa si mult tuning de bun gust!!

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Tembelu View Post
                  sa-l stapanesti sanatos si fara incidente in trafic!!!!bafta multa si mult tuning de bun gust!!
                  merci lafel si tu sa ai grija de al tau !!

                  Comment


                  • #39
                    mult noroc sa ai de el si multa grija...am si eu unu identic..cred ca is fratiD..tot 1.6 16v tot rosu toreador!!multa bafta si drumuri bune
                    LOGAN 1.6 16

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by rares_unikat View Post
                      mult noroc sa ai de el si multa grija...am si eu unu identic..cred ca is fratiD..tot 1.6 16v tot rosu toreador!!multa bafta si drumuri bune
                      oo merci merci si tu sa ai noroc de al tau !! cred ca au fost colegi pe linia de ansamblare!! ) numai bine!

                      Comment


                      • #41
                        cateva poze cu masina
                        Attached Files

                        Comment


                        • #42
                          mah, arata bine si imi place ca o tii curata
                          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                          Comment


                          • #43
                            cat pot si eu... dar am norocul ca de fiecare data cand o spal a doua zi ploua asa ca...

                            Comment


                            • #44
                              ca tot sunt "obsedat " de chestia asta vreau sa pun si niste poze sa vedeti cam ce au usile mele si cum pot rezolva aceste probleme...
                              Attached Files

                              Comment


                              • #45
                                Am inteles tot din pozele alea...
                                Fa si tu niste poze mai de departe, nu macro, ca nu sunt mama omida sa ghicesc la ce imbinatura e facuta poza.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google