BlueStar_KWO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    il cam smuceste dar am renuntat la asta...o sa montez telescoape si apropo ciprianr tudor spunea ca are portbagajul fara buton nu cheia fara buton si duci plusul de la actuator in pinul b1 al uch-ului si minusul il pui la masa, insa mai ramane de activat functia din uch dupa aia e usor si schema cu montejul o gasesti pe forum...domnu Fane a facut montajul din ochi nu a avut nevoie de schema...te adaptezi la fata locului...

    Comment


    • #77
      @Ciprian, am portbagaj fara buton, pe cheie am , e model laureat
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #78
        Originally posted by BlueStar_KWO View Post
        il cam smuceste dar am renuntat la asta...o sa montez telescoape si apropo ciprianr tudor spunea ca are portbagajul fara buton nu cheia fara buton si duci plusul de la actuator in pinul b1 al uch-ului si minusul il pui la masa, insa mai ramane de activat functia din uch dupa aia e usor si schema cu montejul o gasesti pe forum...domnu Fane a facut montajul din ochi nu a avut nevoie de schema...te adaptezi la fata locului...
        Utila deschiderea asta din buton insa nu prea imi place cum tranteste portbagajul ala.

        P.S Fane e profesor la dastea crezi ca ar mai avea nevoie de schema?
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • #79
          am renuntat la soricei...acum il ridic eu ...si sa sti ca ai dreptate in legatura cu Fane!

          Comment


          • #80
            mai greu m-am prins si eu am deschidere din buton, numai ca e pe telecomanda alarmei(are functia de deschidere portbagaj), si-am mai facut un circuit separat cu buton pe consola.@Tudor la varianta fara buton pe portbagaj nu e greu de convertit.eu am ales o solutie f.simpla si eficienta pe care a mai aplicat-o un coleg de club si merg brici.@KWO despre telescop sincer am reticente, am vazut si cam impinge capota portbagajului pe partea pe care e montat.acum na, fiecare face cum ii place

            NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

            Comment


            • #81
              vad eu, ma descurc...oricum il mai las o vreme asa

              Comment


              • #82
                Dat fiind faptul ca am avut mai mult timp liber si niste bani s-au mai adaugat pe la masina urmatoarele:
                -Radio-cd mp3 Jvc KD-R431 cu boxe Jvs cs-v527 pe fata
                -statie radio cb bytrex pro-m4+antena pni ml160
                -schimbat led-uri bord la culoarea alba cu limba rosie
                -schimbat led butoane la culoarea alba la geamuri si dezaburire si inchidere usi la portocaliu urmand sa le schimb si pe acestea la rosu + clima la rosu
                Attached Files

                Comment


                • #83
                  si am uitat sa mai adaug si adaugarea pistoanelor cu gaz la portbagaj

                  Comment


                  • #84
                    arata foarte bine ;) display -ul ce culoare l-ai facut???

                    Comment


                    • #85
                      tot alb tot si arata destul de bine

                      Comment


                      • #86
                        frumos aranjata pana acum, bafta in continuare,o folie pe geamurile spate nu i pui?

                        Comment


                        • #87
                          nu e masina mea e masina familiei...am pus pe ea doar ce pot lua inapoi in caz ca imi cumpar eu masina :-)

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google