Ct 06 Z L R

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by andrei View Post
    Nimic mai neinspirat, pentru iarna trebuiesc cat mai inguste (185, 195, maxim 205) si pentru vara nu conteaza. El a facut exact invers.
    da stiu si stie si el ...numai ca alea de vara erau F1 si era cu ele ca vaca pe gheata astea macar aveau riduri seriose

    Comment


    • #17
      mai "spart'...pe bune. La ce te ajuta cauciucurile ale?...sa te bucuri de ea.
      Last edited by crististreulea; 6 February 2008, 11:19.
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • #18
        Originally posted by SoNyKeL View Post
        si cand veniti la intalniri???
        pai sper de saptamana viitoare sa vina si el daca nu e de munca
        eu oricum o sa vin saptamana viitoare cu tata
        @shokalipticul : uite pozele sper sa iti fie de ajutor


        da felix.. .rotile alea il ajuta la stricat alte piese bucsi.
        Attached Files
        Last edited by crististreulea; 6 February 2008, 11:19.

        Comment


        • #19
          zice bine andrei cu ce zice. sa vezi ce nashpa e iarna cand ti se aduna zapada inghetata in aripa si cand virezi se aude ca dracu-asta cu rotile stock, d-apoi cu alea...dar poate la CT nu e atata zapada...desi iarna asta(cam de pe 3 ian) a fost cam urata
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • #20
            silviu_cos ... ce cauta gaura aia de bass reflex acolo !? prinderea ovalelor s-a facut doar de plastic ... sau sunt prinse si in tabla ?!
            Last edited by crististreulea; 6 February 2008, 11:21.
            LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
            LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
            LOCUL1 143.9dB (nCID)

            Comment


            • #21
              Originally posted by shokaliptiku View Post
              silviu_cos ... ce cauta gaura aia de bass reflex acolo !? prinderea ovalelor s-a facut doar de plastic ... sau sunt prinse si in tabla ?!

              in gaura aia a fost tweeterul care acum e pe bord dar care se va umple in curand cu alt tweeter cat despre ovale nu stiu daca sunt prinse si in tabla iti dau raspunsul sigur maine !!
              Last edited by crististreulea; 6 February 2008, 11:22.

              Comment


              • #22
                parerea mea...deaca omul asta a bagat atatia bani in audio...chiar e greu sa bage o tapiterie de piele pe portiera?...ar arata beton cu o combinatie de piele negru-visiniu...
                Last edited by crististreulea; 6 February 2008, 11:22.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by adrianixx View Post
                  parerea mea...deaca omul asta a bagat atatia bani in audio...chiar e greu sa bage o tapiterie de piele pe portiera?...ar arata beton cu o combinatie de piele negru-visiniu...
                  portierele nu ar fi greu si nici prea scump sa le acoperi cu piele ... dar cum ar arata in masina aia portiere acoperite cu piele si pe scaune si plafon tapiteria aia (nu prea calitativa) de la dacia... !!
                  -- parerea mea : ori o faci pe toata ori nu o mai faci altfel risti sa iti iasa "tiganie" in masina

                  Comment


                  • #24
                    nice nice car....respect...
                    Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Christnacht View Post
                      Frumoasa si masina prietenului tau.Ce nu imi place sincer este eleronul, trebuia pus mai pe marginea portbagajului.Sa o stapaneasca sanatos si multi km fara probleme.Poate o sa vina si el la intalnirile noastre.Numai bine
                      al naibi eleron toata lumea se ia de el, o sa-l dau jos, uite asa na, ha ha ha...astup eu gaurile cu ceva!!!

                      Comment


                      • #26
                        sper sa nu ceri sa ti se inchida si topicul asta....
                        Si lasa eleronul ala acolo, ca mie imi place

                        Comment


                        • #27
                          salutare frumos golan imi place cum se aude muzica super bafta in continuare
                          LAE masina este cumva a ta daca nu te deranjeaza
                          Powered by LSS
                          http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                          Comment


                          • #28
                            da tata, asa arata acum vre-o doi ani ....eleronul e din cauciuc masiv cu suruburi turnate si nu m-am indurat sa-l dau jos ca numai eu stiu ce m-am chinuit sa-l montez, cantareste 7 kg nenorocitul....

                            Comment


                            • #29
                              poze ceva mai recente sa vedem nu ai oricum frumos golanu nu conteaza ce zice lumea trebuie tie sa iti placa
                              Powered by LSS
                              http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                              Comment


                              • #30
                                asa e, masinuta care te serveste zi de zi o tratezi ca pe o doamna, nimic nu e mult cand vine vorba de car-ul personal!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google