B 95 SCF ''Seracela''

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    frumoasa culoarea neagra !

    sa o stapanesti sanatos !

    ce modificari urmeaza?

    ai grija la subturatie!

    bafta
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #17
      numai in soare sa nu o tii...in rest, frumoasa. poze de la interior nu urci pe forum?
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by Tudor View Post
        frumoasa culoarea neagra !

        sa o stapanesti sanatos !

        ce modificari urmeaza?

        ai grija la subturatie!

        bafta
        Multumesc !

        cum adik sa am grija la subturatie ... detaliaza-mi te rog !

        Spuneti-mi si mie va rog ce idei de ''mici modificari'' (tuning interior & exterior) si imbunatatiri aveti (referitor la negrutza Seracela).
        ... am sa pun foto actuale cu interior / exterior in curand
        Last edited by search_me71; 2 July 2010, 12:40. Reason: Automerged Doublepost
        In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
        http://searchme71.blogspot.com/

        Comment


        • #19
          http://www.loganclub.ro/forum/ce_ins...dci-t1899.html aici gasesti raspunsul la intrebarea:
          cum adik sa am grija la subturatie ... detaliaza-mi te rog !
          sigpic

          Comment


          • #20
            frumoasa masinuta. limited edition dar inca nu am auzit cat de limited este.
            deja ai bagat-o la plimbarica ........ Valea Oltului ....... Paltinis daca nu ma insel.
            la cat mai multe plimbarici

            Comment


            • #21
              Foarte frumoasa masina. Inca nu am mai vazut PH2 Negru. Si pe mine ma tenteaza unu dar nu stiu ce culoare? Ori Rouge Pasion, Gri Platine, sau Negru ca al tau. sau mai este o culoare frumoasa un albastru frumos (parca ii zice Blue Mineral ) cred.

              Incearca sa ii pui ornament toba cromat. Si i-as mai pune si manere cromate. Acuma fiecare cu gusturile lui. Vad ca la majoritatea nu le place cromul, dar mie imi place, totusi nu excesiv.
              Last edited by CSH; 2 July 2010, 14:14. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                Originally posted by search_me71 View Post
                Multumesc !

                cum adik sa am grija la subturatie ... detaliaza-mi te rog !
                avand in vedere ca ai diesel, nu trebuie sa mergi subturat ( adik schimba la 3000 rpm fara frica si sa mergi in general peste 1500 rpm ) si sa nu pui motorina de la nea vecinu' din bidon.

                bafta
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #23
                  oacat ca n ai folia mai inchisa
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by cristi_timidu View Post
                    frumoasa masinuta. limited edition dar inca nu am auzit cat de limited este.
                    deja ai bagat-o la plimbarica ........ Valea Oltului ....... Paltinis daca nu ma insel.
                    la cat mai multe plimbarici
                    Sal. ... masina nu este din ''limited edition - black line''
                    Este pe comanda si full option

                    Originally posted by icstrem_no1 View Post
                    oacat ca n ai folia mai inchisa
                    ''folia'' ... este geamuri fumurii ionizate 60 % omologate RAR
                    Last edited by search_me71; 3 July 2010, 13:33. Reason: Automerged Doublepost
                    In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                    http://searchme71.blogspot.com/

                    Comment


                    • #25
                      Frumoasa masina dar mare atentie la motorina de unde alimentezi.
                      Mult noroc la ea

                      Comment


                      • #26
                        Up !

                        ... si revin cu intrebarea:
                        - Ce idei de ''mici'' modificari (tuning - exterior & interior) aveti ?!
                        In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                        http://searchme71.blogspot.com/

                        Comment


                        • #27
                          pai:
                          -niste jante
                          -suspensie sport

                          Comment


                          • #28
                            Sa incep eu .
                            Pune-i jante ART sau Mega Drive :
                            Ornamente pedale, ornament cromat toba, sistem audio, xenoane, leduri, neoane sub masina etc.
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              si io sa continui cu nu-i pune jante art sau megadrive, alege totusi o firma ca lumea nu chinezarii...
                              xenoane doar daca vrei sa luminezi avioane
                              suspensie sport chiar te rog si ti recomand
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ce are daca sunt chinezari ?? China este cea mai buna din punct de vedere economic. Geely a cumparat Volvo, si in curand o sa cumpere Mercedes. Si atunci nu o sa mai cumpere lumea Mercedes ca e chinezarie nuuu?
                                Atunci ia colegu jante de firma BBS, OZ, DOTZ ,AEZ, etc la 5000mii E , doar dau pe masina 10.000si mai dau pe jante jumate pretul.
                                Jantele de firma OZ, BBS care sunt pana in 5-600euro sunt niste replici, sau sunt de proasta calitate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google