Ct 08 nyl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ct 08 nyl

    Cateva imagini cu micile mele modificari estetice la GOLAN". Sper sa va placa.

    Numai bine tuturor
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    sincer...arata mai bine in primele 2 poze...ce ti-ai pus stickerele alea ? nu vad jante momo/oz/bbs , butelia de NOS )

    Comment


    • #3
      idem Loganu'

      da jos stikaraia, vopseste barile integral alb, folie neagra pe geamuri, si pe stalpi, jante, suspensie, etc etc

      bafta!
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #4
        Daca nu vrei sa te certe toata lumea mai bine renunta la prelungirile alea de la bari si la praguri...e mai frumoasa fara.ar merge macar o folie pe geamuri.succes

        Comment


        • #5
          aoleu..kitch )
          sigpic

          Comment


          • #6
            Scoate-i stickerele, pragurile si cromul de la bara. Apoi vezi tu cum te orientezi, sunt multe Loganuri frumoase pe forum, iti bagi o muzica, folie, jante. Multa bafta.

            Ajutati-l pe om, nu il criticati ca au mai fost cativa care au inceput prost!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • #7
              nu neaparat ca se incepe prost dar omu' isi cosmetizeza masina in limita bugetului ,banuiesc:| pe parcurs isi va da seama de ce da bine pe masina si aplica,., din greseli se invata.bafta in continuare!

              Comment


              • #8
                Gusturile nu se discuta, mai ales ca am cosmetizat-o in limita bugetului. Va urma in viitorul apropiat un set de jante, folie geamuri spate/luneta, bara MCV...
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by aleXpeed View Post
                  Scoate-i stickerele, pragurile si cromul de la bara. Apoi vezi tu cum te orientezi, sunt multe Loganuri frumoase pe forum, iti bagi o muzica, folie, jante. Multa bafta.

                  Ajutati-l pe om, nu il criticati ca au mai fost cativa care au inceput prost!
                  Deci Alex, pe portbagaj scrie NOS ... NOS am spus ... NOS da

                  De ce-ti bati joc de ea mai baiatule ?
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    In limita bugetului, corect, dar nu mult si prost, mai bine mai putin si de calitate, are de unde se inspira, mai bine strangi bani pentru ceva decat sa ai o suma mica si hai sa modificam de dragul de a modifica, parerea mea.

                    Fa-i stopurile rosii!
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by RYCHY88 View Post
                      Gusturile nu se discuta, mai ales ca am cosmetizat-o in limita bugetului. Va urma in viitorul apropiat un set de jante, folie geamuri spate/luneta, bara MCV...
                      Daca gusturile nu se discuta, de ce mai deschizi thread?
                      In acceptiunea multora, masina asta denota prost-gust.

                      Imi place culoarea.

                      Comment


                      • #12
                        in primul rand bine ai venit, incerca sa tii cont de ceea ce spun cei de pe forum, asa am facut si eu si a ajuns bine masina, mai am si eu coada de rechin de pe plafon cu care colegii nu sunt deacord dar incerc sa ma adaptez sa am o masina frumoasa, bafta mare cu masina si sus cu folia pe geamuri, se merita
                        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                        Comment


                        • #13
                          frumoasa masina dar o strica stikerele alea dupa usa parerea mea!

                          Comment


                          • #14
                            da, va mutumesc pentru sfaturi si eu voi tine cont de ele. un sut in fund, un pas inainte.

                            am avut folie, insa era neomologata, am dat-o jos, o sa imi pun omologata
                            Last edited by RYCHY88; 5 July 2010, 01:33.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Bine ai venit printre noi! Sa tii cont de ce ti-au zis colegii de mai sus, in rest masina este ingrijita! Bafta!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google