My SRY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mersi mishu
    Attached Files

    Comment


    • astept pareri
      Attached Files

      Comment


      • prima variata

        Comment


        • prima.....
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • prima varianta arata mai frumos

            Comment


            • prima varianta
              sigpic

              Comment


              • deci vopsesc decat cromul...luni o bag la service sa vopsesc capota ca e punctata de la pietricele si vopsesc si cromul sa fie exact culoarea

                Comment


                • Doar cromu vopsit
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • o noua sedinta foto la intalnirea LC TG-JIU
                    Attached Files

                    Comment


                    • [QUOTE=GJ-85-SRY;765653]astept pareri[/QUOTE.Sry-ule,eu zic ca prima varianta.Grila in culoarea masinii nu ar da bine.Vopsestele asea,si mai apoi vezi cum faci sa scoti si stema de pe grila.Bafta!

                      Ma gandesc ca de la distanta parca ai avea prelungire de capota
                      Last edited by Nic xgp-u; 14 November 2010, 16:37. Reason: Automerged Doublepost
                      Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                      Comment


                      • sa vedem ce o iesi

                        Comment


                        • gata a intrat partea frontala in lucru
                          m-am apucat de grila si maine sper sa vopsesc cromul in culoarea masinii pana in primavara cand vine bad boy look
                          o parere vreau cum sa fie grila negru mat sau lucios???
                          Attached Files

                          Comment


                          • eu zic mat, sa fie diferenta mica ... sa fie slab sesizabil ca ai scos sigla ...
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • eu ma gandeam la lucios...ptr ca mat nu am nimic pe ea

                              Comment


                              • Ai terminat lucrarea? niste poze cand ai sa termini.Si eu vreau sa-i scot semnul de la grila ,arata mai bine fara semne
                                http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google