My SRY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu ce material ai facut grila?

    Comment


    • De unde ai luat pleoapele si cat te-au costat? Ms!

      Comment


      • de la un magazin din tg-jiu
        nu mai stiu exact 25 lei parca...dar le am de cand am luat masina de 2 ani

        Originally posted by c.vio View Post
        cu ce material ai facut grila?
        am gasit o alta grila sparta sus si am decupat din ea,pe spate mi-a permis sa pun dintr=o placuta de inmatriculare niste fasii de aluminiu prinse in popnituri(plasticul permite sa polizezi pentru a fii la nivel) pentru rezistenta,dupa care chit de fibra speial ptr plastic.

        Originally posted by ionel89 View Post
        Ai terminat lucrarea? niste poze cand ai sa termini.Si eu vreau sa-i scot semnul de la grila ,arata mai bine fara semne
        zilele astea sper sa o pun pe masina mai am putin de finisat la ea si sa o vopsesc
        Last edited by speed_shock; 22 November 2010, 00:05. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • astazi am luat grila o sa revin cu poze cu ea pe masina...a iesit super

          Comment


          • ai fost singuru care s-a gandit sa ranforseze cu ceva grila ... felicitari
            sigpicMy ride

            Comment


            • o sa pun cateva poze putin mai tarziu...chiar a iesit neasteptat de bine sincer spun...sper sa ma lase ploaia sa o pun zilele astea

              Comment


              • am facut-o negru lucios dar nu imi place maine o fac negru mat
                Attached Files

                Comment


                • ai taiat tu grila mea ca sa ti-o faci pe-a ta...a iesit bine dar cred ca ar da frumos culoarea masini
                  Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                  Comment


                  • nush..orcum negru lucios nu o las...maine dim ma apuc de frecat si o fac mata,ca vreau sa o si pun

                    Comment


                    • ah ... e stramba linia de sus ... dc? atinge in traversa aia?
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • de luxe trebuie sa mai decupez putin din clema de la spoiler nu e problema aia am pus-o sa vad cum vine..
                        gata de luxe am rezolvat o problema minora de 2 min

                        Comment


                        • am remediat problema
                          urmeaza un bad boy
                          Attached Files

                          Comment


                          • arata foarte fain...doar ca nr ala nu prea imi place cum e pozitionat

                            Comment


                            • arata fain dar trebuie un bad boy, parca e imconplet...dar o vinzi pe asta??
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google