Mama Natura "unicat"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mama Natura "unicat"

    Acesta este loganul meu special. Spun special pentru ca mama natura i-a dat un strop de tuning: L-A INDOIT UN PIC CU GRINDINA. A necesitat multa munca, echipament de ultima generatie (gheata cat oul de gaina), unghiul de lovire, etc.
    Pe langa asta am mai citit si eu pe forum si am mai adaugat un pic de la mine. To be continued....
    Attached Files
    18
    Da
    77.78%
    14
    Nu
    22.22%
    4

    The poll is expired.


  • #2
    Asteptam cu nerabdare sa ne spui ce ti a mai picat pe masina.

    Comment


    • #3
      se mai intampla.am si eu un papuc tot asa 'gaurit'.nu prea ai ce sa faci.pana la urma treci si peste asta si te obisnuiesti cu idea. al meu a scapat de doua ori datorita faptului ca am fost pe faza si am reusit sa pun pe ea mochetele din birou.chiar daca am incasat in cap odata un ou de gheata.multi kilometrii fara probleme si fara grindina!
      Welcome to the Club, We Have Jackets !

      Comment


      • #4
        multumesc! urmeaza cometa Halley pe capota.... atunci o sa fie cu adevarat unicat. cel putin sunt consolat ca nu se cunoaste decat din anumite unghiuri si de aproape....insa cand observi.... te sperii )
        Cateva mici imbunatatiri: stergatoare actionate de "spriţ", folie toata, stopuri smoked..... mai adaug pe parcurs
        Attached Files

        Comment


        • #5
          naspa cu grindina incearca cu un ciocan de tabla pe plafon cu lovituri usoare dr trebuie sa dai plafonu textil si pe capota tot asa si in rest cu o ventuza bafta si asta e grindina si tabla de logan
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • #6
            Si pe a mea a batuto grindina in 2008 , a fost varza.Am vopsito toata capota fata a trebuit schimbata.Numa bine nu mai am treaba sa mi se matuiasca.Casco e sfant!

            Comment


            • #7
              "Un flec,i-am ciuruit" vorba presedintelui.Asa am patit si eu cu a mea la jumatate de an de cand o luasem.La mine a fost grindina ceva mai mica si mi-a lasat urme doar in vreo 4 locuri pe toata masina(pe capota doua).Dar mult mai mici fata de ce ai tu.Dupa mine capota la tine ar trebuii schimbata.Bafta!

              Comment


              • #8
                si de ce atata mister cu ascunsul placutei de inmatriculare?

                E inscrisa pe nume de MAFIOT??? )))
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • #9
                  ))

                  Pai mai Matheo, daca supara pe cineva aici si ii sparge masina? Of... nimic nu sti mai baiete: Brabus si .. atat!


                  pacat ce s-a intamplat cu capota... nu ai casco nu?
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    frumoasa...plange dupa niste jante negre
                    AdY_JmL_2015

                    Comment


                    • #11
                      cu numerele, asa am avut pozele editate. nu am de cine sa ma feresc. am mai auzit solutia cu ventuze dar am vazut unul "reparat" asa si arata urat. deocamdata o las asa, eventual ii "trantesc" un colant / plafon,capota,portbagaj, un pic de chit... si bafta.
                      la interior sunt curios daca fetele de usi se potrivesc de la noul logan la modelul asta.

                      Comment


                      • #12
                        Da se potrivesc
                        Bafta!
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • #13
                          multumesc! BOC ne-a taiat din leafa....iar eu am taiat investitiile pt masina deocamdata.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by gabi123ro View Post
                            multumesc! urmeaza cometa Halley pe capota.... atunci o sa fie cu adevarat unicat
                            O vorba ca-ntre tiuneri. Ambiance, desigur!

                            Comment


                            • #15
                              Nu te-a oprit nici un politai sa te intrebe de folia aia de pe geamurile fata? din cate stiu nu prea e voie sa fie sub 75% transparenta.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google