Mama Natura "unicat"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    pacat cu grindina...si eu aveam cateva semne pe capota
    sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

    Comment


    • #47
      nu am la dispozitie un aparat foto, asa ca fac pozele cu telefonul..... Un radio cd JVC KD SH 1000, difuzoarele originale + inalte pe fata, iar in spate doua dif MTX si un sub SAL 300w. Cam atat la muzica.
      Attached Files

      Comment


      • #48
        cu un set de proiectoare ar arata mult mai bine...au pus si eu de 2,3 zile
        sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

        Comment


        • #49
          Originally posted by verginio View Post
          cu un set de proiectoare ar arata mult mai bine...au pus si eu de 2,3 zile
          Am avut un set de proiectoare valeo originale dar am scapat repede de ele. Daca imi permite bugetul cred ca asta va fi una din investitiile prioritare. Deocamdata am un dusman care vrea sa imi taie de tot leafa......bugetarii stiu despre ce vorbesc.

          Comment


          • #50
            Schimbat ulei Castrol 5-40+filtre
            Achizitionat 2 anvelope barum pt fata - cele vechi erau rase de tot.

            Ma gandesc sa folosesc ce mi-a mai ramas de pe la faruri si consola de bord si sa vopsesc si prelungirea bordului (calul - zona schimbatorului si cea dintre scaune). A mai incercat cineva? Credeti ca rezista?

            si inca ceva, ce materiale ar trebui sa folosesc ca sa nu ma trezesc ca dupa o saptamana s-a cojit de vopsea?
            Last edited by gabi123ro; 3 August 2011, 16:48. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #51
              Astazi am achizitionat un spray duplicolor dupa codul culorii si un spray-lac. Am in plan sa ameliorez situatia aripii dr+stg fata si dr spate care sunt "atinse"= zgariate si infundate. Ma gandesc ca macar sa acopar un pic zonele unde vopseaua este sarita. Si daca mai ramane timp incerc sa modific lumina la consola de climatizare : am gasit becuri de culoare albastra, poate o pacalesc fara led.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google