Putin schimbat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa cum zici fica, gusturile nu se discuta iar buzunarele...Cind cum ;)

    Comment


    • Ti-a iesit bine masina tavi .. Am vazut ca "nu mai intri pe messenger" la mine in lista .. In fine .. Bafta in continuare .. Iti arata bine masina
      Its just a car ...

      Comment


      • Masina se vinde

        Comment


        • Arata frumos masina!

          Comment


          • De vinzare

            Comment


            • Se vind jentile

              Comment


              • Rotile se vind ,ANTERA 17" cauciucuri 205/45

                Comment


                • Un pret pt jenti, si poze.
                  Multumesc

                  Comment


                  • Uite-te ca le vezi pe masina iar pretul parca 400 euroi sau iti va zice proprietarul ... Exact
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • pretu e 600 de unde le scoti ai vb tu cu mine asa ceva??Nu pot sa imi dau sama de unde ai scos tu 400????????? Si neintrebat!,sau pui tu diferenta?!
                      Last edited by Cristi_Xp; 17 July 2008, 21:36.

                      Comment


                      • Nu sari pe om, ca nu a dat cu paru. Doar ca nu e informat.
                        PS1 : mai raduprov vezi ca strici afacerile domnului Tavi. Rusinica.
                        PS 2: @raduprov: multumesc ca ai tinut cu mine. ai o bere de la mine ( virtuala, dar tot se pune)

                        Comment


                        • Pai tavi scz-ma ) mi-am uitat , in perioada asta tot de bani am auzit imi statea gandu la chirie de 400 de euro deaia am zis asa
                          inca odata scuze nu ma mai bag ..
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • Rotile 450 EU negociabil
                            Attached Files

                            Comment


                            • Felicitari pentru realizare. Arata foarte bine imi place cum arata interiorul alb cu albastru.

                              Si ca sa fac si un comentariu un pic rautacios sper sa nu te superi trebuia sa lucrezi un pic bordul si scapi de textura plasticului si atunci era beton beton si ca sa nu luceasca mai ales pe soare si sa fie deranjant il dadeai cu LAC MAT si era piesa dupa parerea mea acum gusturile nu se discuta. De fapt asta nu a fost o critica ci mai mult un sfat pe care bineinteles nu trebuie sa il iei in considerare.

                              Oricum respect pentru curaj si pentru munca depusa. Felicitari si jos palaria.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • 400 EU ,astept oferte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google