Putin schimbat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    masina e super, mai ales jantele Antera.Imi plac super mult, la fel si volanul, super.In legatura cu presurile, si eu am presuri de astea , de 1 an jumate si totul e ok, putin cel de la sofer, in locul unde tii piciorul drept frana-acceleratie, a mers putin jos luciul , dar in rest e ok

    Bafta in continuare la tunning
    sigpic

    Comment


    • #32
      Super masina, imi place si interiorul. S-o stapanesti sanatos
      Logan Ambition 1.6 8V

      Comment


      • #33
        mersi fratilor pentru urari si ma bucur ca va place.

        adi_trif28 oricum voi schimba presurile,vreau sa pun folie de aluminiu,sper sa fie mai bine asa. am schimbat si grilaju din fata cu unu de culoare neagra,ca tot zicea unu si altu ca ar arata mai bine cu negru.
        Last edited by crististreulea; 12 February 2008, 22:43.

        Comment


        • #34
          daca o sa iti pui folie de aluminiu, iti va fi mai dificil cand vei vrea sa le scoti afara sa le cureti, deoarece folia nu se va indoi ca si presul de cauciuc.Si eu vroiam sa fac asta , dar am renuntat la idee cand am gasit presurile astea.Parerea mea e ca sunt mai bune presurile, si iesi si mai ieftin cu ele decat cu tabla de Al
          sigpic

          Comment


          • #35
            da adi_trif28 nu am zis ca pun TABLA, am zis ca pun folie de aluminiu e mai subtire si acopera aproape toata partea de jos nu doar cit acopera presu,si curatatu merge repede cu aspirator si o cirpa uda. dupa ce le pun fac si o poza sa vezi cam cum arata.

            Comment


            • #36
              si de unde procuri folia de aluminiu?..eu am presuri tot ca ale tale...si intr-adevar la sofer s-a facut varza..

              Comment


              • #37
                Simpatica masina ....rotile se vad prea tare.Imi place ce ti-ai facut in fata cu plasa aia.Este mult de munca?Cata plasa ti-a trebuit sa faci masca toata si daca poti sa pui si la cat te-a ajuns treaba asta?Mersi.

                Comment


                • #38
                  doar pretul la PLASA ma costat bani,in rest e facut tot de mine,iti trebuie doar rabdare si placere la ceea ce faci. rotile se vad prea tare??,poate din cauza dimensiunilor ;) da oricum mie imi plac,tu ce parere ai?

                  pt adrianixx : de unde procur folia de aluminiu? pai de la un magazin de tuning. presul si la mine jumate e desfoliat si se mai agata de multe ori si in pedale.

                  Comment


                  • #39
                    E ok masina numa parerea mea e ca ai facut cea mai mare prostie cand ai dat volanu cu airbag jos cu toate ca asta arata bine dar nu cred ca era ceva esential in rest imi place cum ai facut interioru si sa sti ca miai dat o idee ....cred k imi vopsesc si eu chestilea alea de la aer si ce alea de la usi si prin bord pe acolo...jentile sunt mortaciune chair cele mai faine ce lam vazut pe un logan. Si apropo de plasa cred ca ar fi aratat mai bine neagra sau cel mai bine albastra asa ca masina
                    1.5 DCI 85 CP Chipuit, toba sport, neoane sub masina, la pedale, sub scaune si portabaj alaturi de lada de 800W RMS pure bass!!!

                    Comment


                    • #40
                      tot pt alexgame : acu mi-am schimbat grilajul iar, am pus negru,da parca nu imi place chiar asa de mult,de la distanta parca ar fi totul original.

                      pt Buz : mai,volanu nu l-am schimbat ,asa a venit din fabrica!! da mie imi place,tu ce parere ai?? si sa stii ca ieri am schimbat si ''plasa'' am pus negra!
                      Last edited by crististreulea; 12 February 2008, 22:44.

                      Comment


                      • #41
                        cand am zis ca se vad prea tare am zis ca se vad prea mijto ;)).adica is betoane :P.Si cata plasa a trebuit sa folosesti si cat te-a costat?Multumesc.

                        Comment


                        • #42
                          pt alexgame : am facut si eu o gluma cu dimensiunea cu plasa nu mai stiu ca tare demult o am ,oricum doua coli una sus una jos una fiind de circa 1m lungime si cam 30 cm latime.

                          Comment


                          • #43
                            Pune si u poze cu plasa neagra Lasa mai bine mai finut , doar un ochi umblat pe forumuri sa isi dea seama de suptilitatile astea(cu toate ca se vede de la o posta ca nu mai e semnu cu dacia))
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              pt GOLAN91 : cum adica mai finut?? pai poze,miine pe zi fac sau dupa ce o spal ca e tare prafuita.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by alexgame View Post
                                cand am zis ca se vad prea tare am zis ca se vad prea mijto ;)).adica is betoane :P.Si cata plasa a trebuit sa folosesti si cat te-a costat?Multumesc.
                                plasa gasesti in bazare..pe la tunarii de la chiosc..costa maxim 15 lei o bucata care iti ajunge pt grila

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google