Putin schimbat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Mersi andrianixx si tavi72.Am sa caut si eu in GL plasa din asta.

    Comment


    • #47
      salut si bine ai venit pe forum,
      dupa cum spunea si valeriuciprian, lasa de dorit vopsitul in interior, nu s-a folosit primer si efectele se vad. nu este ireparabil, trebuie timp si putina munca dar se rezolva.
      sint singurul care a vazut animalul de pe capota? chiar nu se nimereste acolo, n-are nici o legatura cu restul masinii care chiar arata decent si modificari cu bun gust.
      daca tot ai renuntat la volanul cu airbag, acum e momentul sa pui scaun sport cu prindere in 4 puncte, asa compensezi ...


      in alta ordine de idei, nu mai posta consecutiv. in fereastra unde ai postat ai butonul EDIT, ai timp 10 minute sa editezi



      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #48
        salut crististreulea! ai si tu dreptate cu vopsitu, zilele astea vreau sa ma apuc sa o revopsesc(interior) si sa fac o lucrare mai ca lumea,acolo unde se vad problemele se vad din cauza ca a fost decupat plasticul si a sarit vopseaua pt ca am avut alt dvd si nu era pus in loc la cd playerul din fabrica ci acol jos,si mai incolo am avut mult timp odorizant si au un fel de substante in ele care la contact cu vopseaua de pe plastic sa ros ,sa mincat,nu stiu. in rest probleme nu am avut cu vopsitu. si sa stii ca scaune taaare demult vreau sa pun,dar daca ar fi si banii ca ideile nu ar fi o problema. si cu animalu inca nu am avut obiectii. mersi oricum.

        Comment


        • #49
          "de la distanta parca ar fi totul original", mai finut , nu sa se vada din capatu strazi ca iai facut ceva , asta am vrut sa zic
          Asa am patit si eu , a casut din odorizant pe vopsea si sa luat si dadusem cu primer , dar a inmuiat vopseaua....spor la treaba.
          sigpic

          Comment


          • #50
            pt GOLAN91 : mersi,da,asa cu odorizantele,da ar mai fi o varianta,ma gindeam sa le tin de azi incolo in portbagaj,ce zici,scapam de o grija ;)

            Comment


            • #51
              Eu am unu la oglinda dar unu mai bun(sa nu mai curga nici la viraje nici la gropi etc) , sau poti sa il pui in scrumiera....(asta daca nu esti fumator)
              sigpic

              Comment


              • #52
                Masina arata foarte bine,jentile imi plac foarte mult...Asa ceva mi-ar place si mie.Am vazut ca ai schimbat si volanul...no more airbag!
                Mult succes in continuare!
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #53
                  Mersi D-FENS ma bucur ca i-ti place. Si sa stie toata lumea ca miine pun AIRBAGU inapoi,ca sa nu mai zica nimeni ca am renuntat la airbag.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Tavi72 View Post
                    Si sa stie toata lumea ca miine pun AIRBAGU inapoi,ca sa nu mai zica nimeni ca am renuntat la airbag.
                    Bravo....buna alegere

                    Comment


                    • #55
                      daca circuli mai mult in oras nu prea merita sa`l pui .. parerea mea lasa`l asa ;)
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • #56
                        Intradevar frumoase jantele.
                        La interior mi se pare putin tipator albastrul, dar daca tie iti place e f bine.
                        Si imi place culoarea.
                        http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                        Comment


                        • #57
                          Mersi drone! pai la interior e aceeasi vopsea ca a masinii,inseamna ca si masina e tipatoare?! Mie imi place.

                          am niste jante pt logan,pe 15, fara cauciucuri!!
                          Attached Files
                          Last edited by andrei; 14 February 2008, 22:01.

                          Comment


                          • #58
                            Vezi ca ai butonul EDIT
                            La interior albastru Egee pare mai inchis. Poate ar fi o idee sa incerci cu Ottoman daca tot vrei sa refaci interiorul. E putin mai deschis.
                            http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                            Comment


                            • #59
                              Jentile sunt de vinzare bineinteles!

                              Comment


                              • #60
                                frumusel,...sa il stapinesti sanatos, niste dungi ,ceva?
                                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google