Putin schimbat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat de curand sa avem putin timp liber si cine stie poate pana atunci termini toata lucrarea..

    Comment


    • Salut , felicitari pentru munka depusa, e prea mult alb , orcum gusturile nu se discuta....si daca imi permiti daca as fi in locu tau acuma as pune un material albastru(unde era vechiul material pe fetele de usi ) as imbraca si stalpii in material si niste huse din acelasi material zic eu ca ar da mult mai bine , daca ar fi si volanu cu albastru 10x , orcum e ok si acuma
      sigpic

      Comment


      • Aoleoooo fratie e foarte frumoasa,da cred ca ai bagat munca la ea ca la balamuc.O intrebare,nu ti-e frica sa nu se cojeasca vopseaua de pe plastice,nu de alta dar as vrea si eu sa fac fetele de usi negre dar mi-e cam frica?
        KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

        Comment


        • Va salut si eu fratilor GOLAN91 si burosu, si mersi pt urari ;-)
          burtosu pt tine sa stii ca am prelucrat bine inainte plasticele si in vopsea am bagat plasticizant asa caaaa nu stiu zau cind sor decoji daca sor decoji,si da sa stii ca chiar am bagat munca la ea ca la balamuc mai ales ca doar singur fac tot si am facut tot,da daca dai si tu fetele de usi inainte cu plastic primer si eventual bagi si plasticizant in vopsea si mai dai si cu spritchit inainte de vopsea ar trebui sa tina,cit timp nu stiu sigur dar sigur mult mai mult decit daca ar fi simplu doar vopsite. Bafta

          Comment


          • Va salut si eu fratilor GOLAN91 si burosu, si mersi pt urari ;-)
            burtosu pt tine sa stii ca am prelucrat bine inainte plasticele si in vopsea am bagat plasticizant asa caaaa nu stiu zau cind sor decoji daca sor decoji,si da sa stii ca chiar am bagat munca la ea ca la balamuc mai ales ca doar singur fac tot si am facut tot,da daca dai si tu fetele de usi inainte cu plastic primer si eventual bagi si plasticizant in vopsea si mai dai si cu spritchit inainte de vopsea ar trebui sa tina,cit timp nu stiu sigur dar sigur mult mai mult decit daca ar fi simplu doar vopsite. Bafta !
            Last edited by Tavi72; 14 May 2008, 21:04.

            Comment


            • Acum am vazut si eu albul din interior, marfa...Mare tupeu ai avut sa il faci asa
              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

              Comment


              • Multam felixb, chiar iti place?? Da de ce zici ca am avut mare tupeu sa il fac asa?? Si stai ca inca nu e finalizata lucrarea.
                Last edited by Tavi72; 23 May 2008, 22:29.

                Comment


                • Bestial interiorul in alb... E plin de stralucire... Very SHINYYYYY...

                  Comment


                  • Mersi memphis_Taz,ma bucur ca iti place,inca nu e chiar gata oricum,dar va fi.

                    Comment


                    • tavi,felicitari ai facut treaba buna,e super ok interiorul,sa o stapanesti sanatos!

                      Comment


                      • Sa o stapanesti sanatos si multe felicitari pt ceace ai facut, si eu vreu sa-mi fac bordu la fel alb cu rosu in loc de albastru si volanul la fel, dar te rog spunemi si mie cand bate soarele in bord si reflecta imaginea in parbriz mai se vede ceva in fata?
                        MotorSport pentru 402ml.

                        Comment


                        • Salut fica si mersi pt urari,sa stii ca putin reflecta dar doar atunci cind soarele bate chiar din fata si nu se vede exagerat pe parbriz imaginea,asa ca se poate conduce, daca ai si ochelari de soare chiar nu mai sunt probleme.Dar ti-am zis daca nu e soarele chiar in fata nu reflecta.

                          Comment


                          • Mersi pentru raspuns tavi72. Te-ai gandit si la varianta alb mat sa nu reflecte?
                            MotorSport pentru 402ml.

                            Comment


                            • Da fixca m-am gindit si la varianta cu alb mat dar nu cred ca ar fi aratat bine deloc ar fi aratat ca un lucru neterminat,parerea mea! Oricum, mie imi place,e facut ''doar de mine'' chiar fara nici un ajutor,nu vreau sa zic ca e ''unicat'' desii.. dar multe oricum nu sint asa,ca amea ma refer,idei iarasi am foarte multe dar bani mai putini.

                              Comment


                              • Ai perfecta dreptate fiecare cu gusturile si buzunarul lui
                                MotorSport pentru 402ml.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google