Putin schimbat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noua mea lucrare (dar nu si ultima!)

    Salut baieti! Nu ne-am mai vorbit demult,adica eu nu am mai zis nimic demult,adevarul e ca am fost putin ocupat in ultimul timp am mai facut mici modificari pe la.. "limuzina" mea,am vopsit pleoapele,si.. cite ceva prin interior,sa va arat si voua,sper sa nu fiti prea rautaciosi astept laudele! ;-) glumeam,parerile . Mie unu imi place mult,a era sa uit ledurile de la ceasuri lumineaza foarte frumos un rosu aprins dar in poze nu se vede chiar asa se vede destul de spalacit si albul este un alb intens iarasi foarte frumos dar pozele le-am facut in garaj si nu se vede asa cum se vede la lumina de afara adica se vede crem in poza. poate am sa fac si niste poze si la soare.
    Attached Files

    Comment


    • Felicitari pt munca depusa,desi nu e pe gustul meu! Vopseste stalpul ala din spatele grilei pe negru! Si strange bani de suspensie inainte de toate, maca arcuri! Bafta!

      Comment


      • Mersi stiancu-le! Si suspensie as vrea demult si stilpu si barile vreau sa le vopsesc dar deocamdata mai astept din cauza ca nu sint bani ca daca dau bara jos doar pentu atit nu merita mai bine mai astept si cind dau dau amindoua si le si vopsesc.

        Comment


        • Aha, inteleg, important sa duci la capat tot ce iti propui. Succes!

          Comment


          • Frumos tavi .. astept sa ne mai intalnim .. am vazut ca acum sunteti 3 din targu mures poate ne adunam undeva odata
            Its just a car ...

            Comment


            • Foarte frumos...felicitari pentru munca depusa

              Comment


              • Foarte interesanta combinatia la interior ...mie imi place
                sigpic

                Comment


                • Mersi fratilor ma bucur ca va place,sincer! Da raduprov cu tine 4 ;) pai mai vb de o intilnire.

                  Comment


                  • Imi place interiorul,parca e limuzina de lux.Gentile sunt superbe.
                    Spor in continuare...
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Aaaaaaaa Mersi Mult D-fens ,mai Atins ;-)

                      Comment


                      • :...eu nu mai zic nimika........Tavi a trecut pe la mine in seara cand a terminat treaba..sincer am ramas uimit!...Felicitari vecine si spor la treaba in continuare...Bravo

                        Comment


                        • Originally posted by Tavi72 View Post
                          Salut baieti! Nu ne-am mai vorbit demult,adica eu nu am mai zis nimic demult,adevarul e ca am fost putin ocupat in ultimul timp am mai facut mici modificari pe la.. "limuzina" mea,am vopsit pleoapele,si.. cite ceva prin interior,sa va arat si voua,sper sa nu fiti prea rautaciosi astept laudele! ;-) glumeam,parerile . Mie unu imi place mult,a era sa uit ledurile de la ceasuri lumineaza foarte frumos un rosu aprins dar in poze nu se vede chiar asa se vede destul de spalacit si albul este un alb intens iarasi foarte frumos dar pozele le-am facut in garaj si nu se vede asa cum se vede la lumina de afara adica se vede crem in poza. poate am sa fac si niste poze si la soare.
                          salut.scuze k te dezamagesc.in primul rand,banda izolatoare din partea de jos a farurilor...da-o jos,la fel si aia de pe numar.pune-ti un suport de numar in al 2 lea rand.cat despre interior...prefer sa zic doar k nu este pe gustul meu,desi...arata foarte nasol albul cu albastrul...nu se potrivesc.ledurile zici k sunt tot alea portocalii stoc,si presurile tot nu le-ai schimbat.sorry dar...mai bn adevarul decat sa te mint :|
                          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                          Comment


                          • Mersi frate kopatz esti tare,oricum tu stii ca nu e gata lucrarea mai e destul,in poze se vede doar ce este cam gata,restu,urmeaza. Sa ne vedem cu bine.

                            Comment


                            • Suuper tare frate!Bravo pentru munca depusa....si tine-o tot asa!

                              Comment


                              • Multumesc donpedro!! Da intilnirea cind o facem?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google