Kelmobilul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    arata bine dar cred ca ar fi si mai ok daca ai scapa de ploape ; sa ii faci un bad boy sau macar vopsite parerea mea .... succes in continuare si cat mai mult 'timp' pt masina
    my ride - still under construction

    Comment


    • #17
      De pleoape, bad boy si eleron mi-a mai zis cineva din Bacau dar....n-am 'timp'.Sper sa-mi schimb locul de munca si sa ma apuc de bagat banii in ea.

      Comment


      • #18
        Frumoasa... dar parca cere arcuri si eventual niste jante . Va arata muuuult mai bine si mai agresiv .


        Succes in continuare!
        sigpic

        Comment


        • #19
          cu siguranta merg niste arcuri taiate cate o tura doua si amortizoare intarite si niste jante
          my ride - still under construction

          Comment


          • #20
            La jante ma gandesc de cand am luat-o.Sunt multe care vreau sa le fac dar inca nu dispun de fonduri.

            Comment


            • #21
              draguta masina...dar mai ai de lucrusincer nu mi place eleronu ala parca e prea impopotonata...poate daca ai avea portbagajul CLEAN...si eleronu vopsit ca masina...ar veni mai ok...bft oricum
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #22
                Las' ca avut grija cineva sa il scape de el...acum o sa arate intr-un mare fel...deci sincer imi place cum va iesi ca am vazut-o live in faza de dinaintea pasului final...Kelburtos dezvalui misteru?
                sigpic

                Comment


                • #23
                  au dreptate colegii...sincer ar fi mai frumos sa schimbi/dai jos eleronul si pleoapele sau sa pui pleoape de culoarea masinii...

                  Comment


                  • #24
                    Hai sa va arat noul portbagaj,dupa ce un destept mi l-a smuls intr-o noapte pe cel negru.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      lasa ca e bine ca te-a scapat de el (nu-mi placea), tu scapa si de PL.M tuning aia si e ok, nu mai lipi toate prostiile pe ea si o sa vezi atunci cum arata
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • #26
                        momentan clean la propriu si la figurat )
                        Ratacit in spatiu...

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by FlorianYFL View Post
                          lasa ca e bine ca te-a scapat de el (nu-mi placea), tu scapa si de PL.M tuning aia si e ok, nu mai lipi toate prostiile pe ea si o sa vezi atunci cum arata
                          Ei mi-au reparat masina,urmeaza vopsitul.

                          Comment


                          • #28
                            Mai bine ca nu mai ai eleronul.Facea spatele si mai mare.Este interesanta operatiunea facuta la portbagaj.Pleoapele trebuiesc vopsite la culoare masinii.Spor!

                            Comment


                            • #29
                              ha! tare e aia cu PLM tuningro
                              e un inceput!
                              lipsa text

                              Comment


                              • #30
                                Un inceput bun cu portbagajul `clean`.
                                Satisfac blonde pe gume Turbo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google