Kelmobilul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ,stiam mai demult @Dany_DNY ,dar vad ca nu se desminte
    @KELBURTOS arata bine pragurile ,trebuie sa le vad live ,las ca trec diseara pe la tine prin fata ca din poze nu-mi dau seama exact (chestia aia de telefon al tau nu face prea bine poze ) .Oricum FELICITARI si no zdruncina cateva ore ,lasale sa le lipeasca bine!

    Comment


    • Eu nu inteleg ce-ai cu 'rasnita' mea.

      Comment


      • Ti am zis ca trebuie sa ti faci un upgrade la telefonul ala sau sa ti iei un aparat foto bun .Sa ti arat eu cel tel am Trebuie sa vad pargurile (las ca te sun eo)

        Comment


        • Cotiera e gata?......ca n-a....poate fac un test de consum pana la bacau, intr-o duminica..
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Cotiera e gata , curatata ,data cu spray @cristi3775 ,poti veni in weekend ul acesta, te asteapta ,am vorbit eu cu @KELBURTOS .

            Comment


            • El s-a referit la asta de laguna nu la cea data jos.

              Comment


              • Am inteles Sorinache ,poate sa vina sa o vada ,ca nu i bai ,bem si o cafea daca vine ,facem si schimb de pareri !

                Comment


                • Sa-nteleg ca faci cinste?
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • foarte frumoase pragurile,superbe,bine alese.goooooood work.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • @cristi3775 de o cafea mai gasim ,nu i problema
                      scz Sor de offtopic

                      Comment


                      • bai Burtosule da nu zici nic de pragurile astea?niste detalii ar fi mai interesante

                        Comment


                        • Foarte foarte misto cotiera! Te felicit!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Azi am reusit sa pun si al doilea prag,am scurtat 'bagatorul' in viteza,am pus mansoanele la schimbator si frana de mana.Trebuie sa-mi iau levier frana de mana de laguna 2[sper saptaman viitoare] si sa foliez pragurile.Poze de azi cu pragurile.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Bravo Sorine , a iesti supe bine , felicitari !!
                              Vad ca ai reusit sa l termini de pus pe lumina
                              Ai trecut pe langa mine ,ti am dat flash uri dar nu mai bagat in seama , na acum daca ai praguri :

                              Comment


                              • frumoase pragurile,dar cu ce le-ai lipit sau cum le-ai prins,merci.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google