Kelmobilul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strange alocatiile copcile si la 18 ani.....

    Comment


    • eu nu o primesc ... oricum prima data ii pun folii

      Comment


      • Dupa accidentul de duminica trecuta(nu-i doresc nici celui mai mare dusman sa treaca prin ce-am trecut eu),azi m-am relaxat intr-un peisaj de vis.
        Attached Files

        Comment


        • Dupa accident am dat si toba sport jos(R.A.R.-ul are problema cu ele).Mi-am mai pus un D.L.R. de la Streulea.Pagube dupa impactul cu doamna...
          Attached Files

          Comment


          • E bun , ai rezolvat problema in mare parte sau mai ai de umblat ?
            Unde ai gasit peisajele respective ?

            Comment


            • Cu accidentul..astept N.U.P.-ul.Peisajul de vis l-am gasit gasit in padurea de la Buhoci.Gasesti aici poze de vis http://www.facebook.com/media/set/?s...3279610&type=1

              Comment


              • de ce nu ai venit cu prelungirea capotei peste prima linie a grilei???? se vede urat..
                mult spor!!!
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • Originally posted by KELBURTOS View Post
                  Azi am montat o 'galacioasa'.
                  intr-o luna o s-o dai jos

                  ps..scz apoi am citit ca deja ai dat-o jos
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • E data jos din cauza 'autoritatilor',la iarna o sa pun doua(sper).

                    Comment


                    • Din cauza ca am facut insolatie la ceafa..m-am hotarat sa-mi pun 'umbrar' la luneta.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Frumos ,eu ti-am zis sa pui dinainte de a veni vara asta calduroasa ,acum nu mai ,, sufereai ,, atat .

                        Comment


                        • Las' ca bun si la iarna,abia nu-mi mai cade zapada dupa gat.

                          Comment


                          • Dupa tractarea de azi noapte,am ramas fara o piesa.Cine are una disponibila,sa-mi spuna.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Piesa am luat-o de la reprezentanta,doar 33 lei.Sambata 'am schimbat lautarii'.Am trecut de la un pick-up Sony la un 'lautar' Panasonic.Azi am fost cu ea la o revizie generala la bucsaraie.Stupoare..dupa 73K nimic defect pe fata inafara de bucsa si rulment la arcul dreapta fata.100 ron piesele,50 manopera si....gata.

                              Comment


                              • Foarte bine nenea !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google