Kelmobilul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 25 de lei plus 8 lei transportul.,se inlocuiesc foarte usor.

    Comment


    • Ms frumos !!!

      Comment


      • Ieri am facut si schimbul de ulei.Spre rusinea mea...am mers 18000 de km cu vechiul ulei.Uleiul pentru urmatorul an...
        Attached Files

        Comment


        • Si eu tot asta folosesc. Multi km fara probleme!

          Comment


          • 18000 km in ce interval de timp? ai uitat sa-l schimbi? a mancat ceva din el?
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Un an,n-a mancat nimic.

              Comment


              • ce-ai facut boss-ul ? :> te-ai dat pe 0,9 naravas ? ne ascunzi ceva ?
                sigpic

                Comment


                • da, si-a facut ''downgrade'' la motor
                  Burtosule ,mai pune si tu o poza cu masina sa o mai vedem si noi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Astept telescoapele pentru capota,azi,si apoi o sa mai pun poze.

                    Comment


                    • Telescoapele le-am montat dar am telefonul "bolnav" si nu pot pune poze.

                      Comment


                      • Nu sta putin putin capota mai ridicata fata de nivelul aripii?
                        ( nu puteam sa te parasesc nici aici )

                        Comment


                        • Eu am zis ca-i iluzie optica,dar...cred ca asa-i.

                          Comment


                          • Asa am patit si eu...nu cred ca exista vreo solutie practica...pur si simplu nu e loc suficient pt telescoape. Nu-ti fa probleme, capota nu se deschide in mers...alea sunt mituri urbane cu deschiderea capotei... Eu am de vreo 6 luni si nici o problema....si am circulat si cu viteze mari, nu numai in oras.

                            Comment


                            • Nici nu-mi fac probleme,daca e necesar...o dau jos(capota) da-o.....,si la telescoape nu renunt.

                              Comment


                              • Si eu am umblat 2 zile fara capota era la vopsit sa vezi ce se mai uita lumea...merita sa incerci daca nu esti certat cu militienii de la tine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google