Kelmobilul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razi razi...dar imi vine sa musc din toba.Acum am de chinuit serpisorii ca nu se lipesc cum trebuie si imi "sasaie" prin anumite locuri))
    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

    Comment


    • Azi am 'spart' suta.
      Attached Files

      Comment


      • Felicitari ! Multi inainte , fara probleme

        Comment


        • Multumesc,la fel si tie.

          Comment


          • Felicitari! La mai mare! A mai trecut un "prag psihologic"

            Comment


            • Mda,deja ma gandesc ca la vara....distributie,pompa apa si alte 'nimicuri'.)

              Comment


              • Maine schimb ambreiajul,sunt curios cum se comporta exedy.

                Comment


                • Originally posted by KELBURTOS View Post
                  Maine schimb ambreiajul,sunt curios cum se comporta exedy.
                  Salut, cat costa exedy? si eu trebuie sa il schimb, si am gasit o varietate de preturi...pentru luk si valeo.Tu il schimbi sau in service ?

                  Comment


                  • Ambreiajul nu-l schimb eu,pretul....260 de lei la vanzare.

                    Comment


                    • Sa speram ca vei nimeri unul bun care sa prinda si sa nu patineze. Userul o8MeLC e patit cu Exedy inca de nou, patineaza in forja...
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • La mine patina cel din fabrica.

                        Comment


                        • Eu am avut exedy (sport cica) si imi patina,apoi schimbat dupa ceva certuri cu alt exedy si merge de ii paraie dresurile! Deci depinde si de ce gasesti si cel mai bine sa fie cu garantie.
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                          Comment


                          • Probabil mai conteaza si pterul de achizitie pentru ca eu cred ca unele sunt si imitatii, de exemplu am gasit un Kupp la 250 de lei si in alta parte la 430Luk, sigur cel la 430 nu este la fel cu cel de 250 lei, nu neg faptul ca cel la 450 de lei nu are pretul un pic exagerat dar oricum eu unul nu as avea incredere in cel de 250. Am gasit si un luk la 300 de lei si probabil pentru acela o sa optez. Cred ca ar fi varianta optima, nici cel mai scump nici cel mai ieftin, si pentru 50 de lei in plus, posibil sa merite bine de tot. Pana la urma piesele astea nu se schimba foarte des. Sunt curios cum o sa se comporte Exedy la tine. Din partea mea sa ai mult noroc si sa te tina macar 100 de mii de km Sa auzim de bine!

                            Edit : Imi place foarte mult si aprieciez masina ta, in special capota spate, si spoilerul spate, foarte tare frate bune modificari aduse unu-i ph2. Bravo.
                            Last edited by Toorop; 20 March 2014, 20:59.

                            Comment


                            • Gata si cu ambreiajul.
                              Attached Files

                              Comment


                              • In vizita la Barlad.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google