Ag 50 rry

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Christnacht multumesc pentru sfat , eu m-am gandit la niste jante OZ racing pe alb sunt undeva la 2000 ron . Pe parcurs am sa o fac dar momentat stau cam nasol cu banii. Oricum nu se merita sa bagi prea multi banii intr-un logan .

    Geo talica vrei sa faci posturi aiurea pe aici ? vad ca ai postat mai multe decat mine . Eu nu am nimic cu tine , este parerea ta nu avem cum sa fim toti la fel
    mult succes

    Am inteles ideea ta Deluxule ai mare dreptate mai putin cu "vocabularul" dar de se mai intampla . mult succes si tie
    STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

    Comment


    • #62
      fa-o cum iti place si nu te lua dupa nimeni, tu circuli cu ea ci nu altzii.
      lipsa text

      Comment


      • #63
        Insa altii stau la stop si rad cu lacrimi.
        Daca vrei dungi pe ea, uita-te la masinile lui fof, dsign si altii.
        Altfel, este ca o femeie grasa, urata si prost imbracata, insa cu machiaj.

        Comment


        • #64
          corect Bleizer

          ok Cezar , important este sa imi placa mie apoi celorlalti . Cum ai spus si tu legat de femei iti dai seama ca nu fiecare au aceleasi gusturi , poate mie nu imi place de prietena ta si nici tie de a mea . succes
          STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

          Comment


          • #65
            Sorine ca sa ai suspensie sport ca a mea trebuie sa pleci mereu cu saci dupa tine asa cum fac eu !!!
            sigpic http://www.loganclub.ro/forum/vand_d....html?p=782991

            Comment


            • #66
              mai repede ii tai o spira la arcurile stock si o fac sport )
              STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

              Comment


              • #67
                Sper ca nu vei face asta niciodata. Arcurile alea sunt si ele gandite nu merge sa le tai asa aiurea ca oricum nu vei simti nimic decat ca e mai joasa atat dar la stabilitate sa nu ai pretentii. Mai bine o lasi asa cum e daca nu ai banuti deocamdata de arcuri sport. Asta este parerea mea, eu unu asa as face. Sa auzim numai de bine

                Apropo jantele oz superturismo asa mult s-au ieftinit 2000 ron ? Stiu ca era 650 ron janta. Sa se mai ieftineasca poate ajung la 1500 ron
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #68
                  tu crezi ca arcu sport se numeste sport ca e mai jos? daca tai din ele o sa ai o barca mai barca ca pana acum si pe spate, o sa ramai fara la prima denivelare
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by 50 RRY View Post

                    ........legat de femei iti dai seama ca nu fiecare au aceleasi gusturi , poate mie nu imi place de prietena ta si nici tie de a mea . succes
                    O comparatie cat se poate de potrivita.
                    50 RRY Dungile eu cred ca sunt ok,cine le critica?...cei care nu au si dau exemple sa iti pui cum au altii Poate ar fi bine sa iti aduca ei dungi potrivite sa le pui.Eu critic doar faptul ca ai facut stickerul scris la LOGAN cu albastru
                    In rest masina este ok...chiar deosebita fata de altele...de unde si criticile.
                    Bafta la ce vrei sa faci...arcurile lasa-le asa cum sunt sau macar schimbale,dar nu le taia,parerea mea.

                    Comment


                    • #70
                      Daca nu vrei sa-i pui arcuri sport mai bine las-o asa, cu arcuri stock netaiate.
                      Dar sa stii ca poti sa iei arcuri Eibach cum am eu... castigi stabilitate, se lasa vreo 3-3,5 cm, le poti folosi cu amortizoarele stock si poti sa mergi incontinuare si la peste.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        viorelu multumesc pentru parere , in legatura cu stikerul logan club am vrut pe albastru sa se asorteze cu dungiile .

                        Stefan cat te-au costat arcurile sport ? e o idee buna dar am inteles ca bulesc amortizoarele daca pun arcuri sport si amortizoare stoc .
                        STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                        Comment


                        • #72
                          nu chiar, multi avem pe stock, eu de ex am schimbat 3 seturi de arcuri sport si nu am schimbat amortizoarele ... deci e la noroc cum ar veni, si depinde si foarte mult de drumuri

                          arcurile sport sunt in jur de 640 lei (eibach 3cm, weitec 4 cm, h&r 4.5+ cm)
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • #73
                            Subscriu la ce a scris colegul DeLuXe.
                            Si eu am arcurile sport puse tot pe amortizoare stock.
                            In plus amortizarele le menajezi si tu la treceri de cale ferata ori tramvai, la gropi, denivelari, bumpere sau daca trebuie sa urci ceva borduri... reduci viteza si treci usor, ca daca treci cu viteza mare e si normal ca nenorocesti amortizoarele, indiferent ce arcuri sau amortizoare ai pe masina.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              singura problema care am avut o la combinatia arcuri sport + amortizoare stock e ca odata am luat foarte tare o groapa si mi s a miscat arcu putin de pe taler..am mers asa vreo 4 luni si n a avut nimic...acuma pe fata am d alea pe gaz si in caz de o groapa nu mai sar ca celelalte..da sunt mai dure
                              deci trebuie atentie la mers, atata...
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                nici eu n-am primit stikere ABS+ , cred ca era sub acoperire )

                                Sorica vrei so trantesti un pic ???
                                Last edited by marius.81ymc; 16 October 2010, 18:07. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/vand_d....html?p=782991

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google