My Black Line 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My Black Line 1.6 16v

    My ride : Dacia Logan 1.6 16v black line !

    Salutare la toata lumea ! Sunt nou pe forum ! Sper sa nu gresesc cu nimic prin postul meu ! Vreau sa va prezint cel mai nou membru al familiei mele si anume o Dacia Logan black line de fabricatie iunie 2010, cu motor de 1.6 16v ! Momentan este stock, pana se reface bugetul, nici macar inmatriculata nu este







    Nu stiu cat de bine am pus pozele ! Astept sfaturi, ca sa stiu pe viitor ! O sa revin cu poze mai noi ! (acum are PH 36709, tot rosii, iar in cateva zile o sa primeasca si al treilea set)

  • #2
    Nu ai pus bine pozele de aceea nu iti aparea postul tau...fiind primul si cu link-uri externe nu e aprobat.
    Pe viitor foloseste platforma forumului pentru a incarca pozele.
    Succes cu masinuta...arata super...culoarea e pretentioasa dar daca o tii din scurt e super.
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #3
      frumos loganu km inainte fara incidente si te asteptam la intalniri
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • #4
        Frumoasa masina Km cat de multi fara incidente neplacute sa o stapanesti sanatos.

        Ps: Loganurile "Black line" nu au scrisa motorizarea pe portbajaj ?
        sigpic

        Comment


        • #5
          ce mp3 misto are . ce marca e tot blaupunkt ?
          fain rau.
          si satelitul de comanda.
          cat a costat masina ?

          Comment


          • #6
            bun venit!misto masina s o stapanesti sanatos!p.s. miroase a nou
            AdY_JmL_2015

            Comment


            • #7
              felix ! mai nou nici un ph 2 nu mai are motorizarea pusa !
              sigpic

              Comment


              • #8
                Super masinuta, cati mai multi km fara probleme.

                Comment


                • #9
                  Frumoasa culoarea... nu a avut prelungire de bara? Stiam ca acum le pun la toate ...
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Multumesc valeriuciprian ! O sa tin cont pe viitor !
                    Al meu nu are scrisa motorizarea, dar pe alt Black Line de 1.4 MPI am vazut ca scrie ! TM80MAT te contrazic in legatura cu motorizarea scrisa pe portbagajele de PH2 !
                    marx in legatura cu MP3-ul : da, este tot Blaupunkt, iar satelitul de comanda este undeva sub volan ! Nu cum a zis dealer-ul : "comanda pe volan" ! E mai mult o galma sub volan, care oricum nu prea functioneaza bine ! Masina a costat 9040 Euro !
                    Va multumesc tuturor pentru urari si voi sa aveti parte de asemenea !

                    Comment


                    • #11
                      Salut,frumoasa masina si sa faci cati mai multi km fara probleme !

                      Comment


                      • #12
                        bun venit in loganclub..sa ai parte de ea..frumoasa masina..
                        http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                        Comment


                        • #13
                          Multumesc frumos ! Si zicea cineva de intalniri ! Eu deocamdata ma pregatesc sa incep scoala de soferi, asa ca pana iau eu permisul se distreaza si batranu' meu ! Numa' in depasiri, 3-4000 de ture si scarturi o tine ! Asa mai off-topic, poate imi recomandati si mie un instructor bun, tot pe Logan as vrea ! E si mai ieftin si ma obisnuiesc cu gabaritul masinii ! 'Seara buna la toata lumea !

                          Comment


                          • #14
                            Pai are rodajul facut de o duce in 4000 ture + scarturi ? Daca nu are spunei sa inceteze ca apoi va plangeti mai tarziu,acum depinde si de noroc...bafta

                            Comment


                            • #15
                              @ marius si care ar fi diferenta fata de un prestige ?

                              eu am dat 10500 pe masina si nu prea vad diferente

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google