Dacia 1310 GJ-04-DVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    e frumoasa , imi place bafta cu ea pe mai departe

    Comment


    • #62
      e colegul nostru si majoritatea tot de la dacii berline am plecat, asa ca il acceptam asa la noi in club. bafta in continuare
      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

      Comment


      • #63
        acuma am in plan sa imi cumpar un logan.Dar nu voi vinde nici berlina.

        Comment


        • #64
          cristi tine si berlina,jante,lasata mai jos,ceva pe la motor si cam ata...!maine vi la intalnire...?

          Comment


          • #65
            stie careva daca trebe sa pun filtru de aer al original acu la iarna?

            baieti tocmai m-am gandit ca din aceasta masina normala sa transform o bestie de wrc.stie careva ce motor as putea pune pe ea?un motor ceva da fie de 100 si ceva de cai sau chiar mai mare
            Last edited by cristy_dacia; 24 October 2010, 14:44. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #66
              masinuta mea va primi un transplant de motor de golf 3,o prelungire fata,scaune de bmw si oglinzi de ursulet electrice

              Comment


              • #67
                daaaaa, asteptam poze cu modificarile, sunt planuri mari !!!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #68
                  Originally posted by B-64-MVP View Post
                  daaaaa, asteptam poze cu modificarile, sunt planuri mari !!!!
                  asa se pare motorul va trebui sa plec dupa el la bucuresti a costat 300 euro.va fi un proiect pe durata lunga si cu planuri marete va fi un motor turbo facut

                  Comment


                  • #69
                    Este un plan maret pe care l-au facut si alti dar supune multa pricepere,cunostinte si timp liber. Succes in cea ce vrei sa faci si sa ne ti la curent cu poze si filmulete.

                    Bafta!!
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by felix. m View Post
                      Este un plan maret pe care l-au facut si alti dar supune multa pricepere,cunostinte si timp liber. Succes in cea ce vrei sa faci si sa ne ti la curent cu poze si filmulete.

                      Bafta!!
                      mersi succes si voua la tuturor membrilor din logan club.maine daca am timp voi pune si poze cu motorul

                      Originally posted by felix. m View Post
                      Este un plan maret pe care l-au facut si alti dar supune multa pricepere,cunostinte si timp liber. Succes in cea ce vrei sa faci si sa ne ti la curent cu poze si filmulete.

                      Bafta!!
                      mersi succes si voua la tuturor membrilor din logan club.maine daca am timp voi pune si poze cu motorul

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by felix. m View Post
                        Este un plan maret pe care l-au facut si alti dar supune multa pricepere,cunostinte si timp liber. Succes in cea ce vrei sa faci si sa ne ti la curent cu poze si filmulete.

                        Bafta!!
                        mersi succes si voua la tuturor membrilor din logan club.maine daca am timp voi pune si poze cu motorul

                        Comment


                        • #72
                          asteptam cu sufletul la gura sa te vedem cu un motor smecher pe daciuta
                          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by iulyancosty View Post
                            asteptam cu sufletul la gura sa te vedem cu un motor smecher pe daciuta
                            credema ca si eu abia astept si nu mai am rabdare vreau sa ma duc dupa motor mai repede si dupa trecerile la 4 prezoane dar momentan nu se poate si oricum tot proiectul acesta va incepe din vara pan a atunci se vor strange piese multe care imbunatateste puterea la ponei

                            Comment


                            • #74
                              nu am mai postat de mult timp pe aici si am si vesti si bune dar si proaste.vestea proasta esta ca mi-sa suspendat permisul de conducere si cea buna e ca s-au inceput lucrarile pt motor.

                              Comment


                              • #75
                                ce ai facut de ti-a luat permisul ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google