Dacia 1310 GJ-04-DVA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa da fara portbagaj
    sigpic
    !

    Comment


    • Arata mult mai bine fara portbagaj. Ce planuri mai ai in viitor pentru ea?

      Comment


      • Originally posted by Narcisuc20 View Post
        Arata mult mai bine fara portbagaj. Ce planuri mai ai in viitor pentru ea?
        pai astazi am schimbat boxele fata ca nu imi mergea una si acu cand prind vreme mai buna voi face jantele albe si pe viitor mai vedem noi

        Comment


        • astazi am montat si eu o cotiera pt ca sa conduc si eu mai confortabil.
          voi adauga poze cu cotiera montata maine ca astazi nu am mai stat de poze

          Comment


          • hmmm de ce nu ai venit la intalnire la visina???si sa stapanesti sanatos cotiera....

            Comment


            • mersi.nu am menit la intalnire pt ca am fost la arad
              Last edited by 77sky; 10 June 2011, 23:01.

              Comment


              • astazi am montat 2 boxe well pe fata s se aud super,poze promise cu cotiera si am cumparat inca un subwoofer care va urma sa fie si el montat.scuzati dezordinea din masina dar era in timpul lucrarilor
                Attached Files
                Last edited by cristy_dacia; 8 March 2011, 19:12.

                Comment


                • astazi subwooferul a primit alta infatisare.vor urma si poze

                  Comment


                  • hai sa te ajut putin cu ceva, azi am avut drum pe la itp, si am mers sa intreb acolo de proiectoare, deoarece si eu mi.am pus si la itp.ul trecut nu le.am avut, mi.a zis ala de acolo ca nu e nici o problema atat timp cat sunt montate in locurile special amenajate, (adica sa nu ai din alea cum aveam eu inainte), deci poti sta linistit, bine, cel putin asa e pe la mine prin zona
                    sigpic

                    Comment


                    • mersi ;) raman dator cu o bere
                      Last edited by 77sky; 10 June 2011, 23:01.

                      Comment


                      • cine stie cam cat costa 4 arcuri de dacie pt a mea???
                        caci m-am saturat de garda masini vreau ceva mai low si dupa ce va fi mai low vor urma mai multe surpriez

                        Comment


                        • Taie-le frate!!!!!!!
                          sigpicTransport marfa !

                          Comment


                          • ma pun cu polizoru pe ele)
                            le voi taia incurand si apoi va veni ceva mai monstros dar mai lenc asa ca nu prea sunt bani
                            Last edited by 77sky; 10 June 2011, 23:00.

                            Comment


                            • du-te la remat iti iei 4 arcuri de pe o dacie le tai si gata ce bine e de tine

                              Comment


                              • Originally posted by ynp_46 View Post
                                du-te la remat iti iei 4 arcuri de pe o dacie le tai si gata ce bine e de tine
                                da stiu ca e bine de mine.
                                de unde pot cumpara fibra de sticla din tg-jiu ca am bantuit aproape tot tg-jiul si nu am gasit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google