Nou Venit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nou Venit

    salut tuturor, in primu rand felicitari pt forum....sunt un proaspat posesor de logan, 1.4 benzina, model kiss fm, albastru...vreau sa ii aduc ceva modificari, nu prea multe...ma rog...in primu rand vreau sa ii pun un filtru sport si vroiam sa va intreb daca pot sa ii pun???deoarece masina e luata in rate....se pierde garantie ceva??cei de la casco/revizie/itp stramba din nas ceva??in rest mai vreau folii, sa ii vopsesc manerele, oglinzile, protectiile acelea laterale in culoarea masinii si eventual ceva aerograf pe ea, as fi recunoscator daca mi'ati zice ce am voie si ce nu am in cazul meu cu ratele....apropo execut aerografie daca e cineva interesat sa zica....

    multumesc mult! numai bine
    Last edited by valeriuciprian; 22 August 2010, 22:45.

  • #2
    sa o stapanesti sanatos dar pune poze sa o vada si ochii nostrii

    Comment


    • #3
      Bun venit pe forum dani
      Poti pune filtru sport ...dar daca apar ceva probleme le motor si cei de la service vor observa filtrul sport pot da vina pe acesta...deci e cu dus si intors....oricum vezi ca subiectul e discutat pe forum...doar cauta topicul...daca nu gasesti da-mi un mesaj privat.
      ...ti-am mutat postul pe sectiunea My Ride si te-as ruga sa pui si niste poze cu masinuta...asa stock cum e.
      De asemenea mai am o rugaminte si o invitatie.
      Nu mai pune link-uri externe in posturile tale si te asteptam duminica de duminica la intalnirile noastre saptamanale...mai multe detalii despre ceea ce facem noi galatenii gesesti vizualizand rubrica aceasta
      Last edited by valeriuciprian; 22 August 2010, 22:57.
      sigpic

      Comment


      • #4
        esti bine venit!, asteptam si ceva poze cu masina ta, interior, exterior si dotari, multa bafta!
        lipsa text

        Comment


        • #5
          Ceva poze cu bolidul nu pui?Suntem si noi curiosi.

          Comment


          • #6
            Niste poze cu masina pune si tu si spor la modificari
            http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

            Comment


            • #7
              Frate folosestel cu sanatate! Dane si niste poze pe forum sa ne facem o idee....

              Comment


              • #8
                o sa'i fac cateva poze zilele astea si o sa pun! nu stiam ca nu pot pune alte link'uri, scuze!

                Comment


                • #9
                  bine ai venit si bafta la modificari!
                  Da pana atunci baga niste jpeg-uri

                  Comment


                  • #10
                    Hai cu pozele......,sa ai grija de ea...

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google