Solenza B 76 FZS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Cu viitoarele modificari va da super!!! Cum se aude muzica acum?

    Comment


    • #47
      sincer muzica se aude cam la fel la interior. wooferul alpine scotea un bass mai infundat si afara se auzea foarte putin.JBL-ul se aude la fel la interior dar in exteriorul masinii se aude foarte tare.nu stiu de unde aceasta diferenta.
      fara semnatura

      Comment


      • #48
        parerea mea ar fi sa dai jos autocolantul de pe triple si sa le faci rosii daca tot vrei sa le faci ceva.in rest frumoasa rau masina.numai bine

        Comment


        • #49
          ok. le fac si rosii dar nu se asorteaza deloc cu galbenul ala urat. am incercat orice in VT si doar negru se combina bine cu galbenul.orice altceva da gres.
          fara semnatura

          Comment


          • #50
            Intradevar galbenul e culoare cam greu de asortat cel mai bine merge negrul dar in rest............... nu prea da bine nimic!!!

            Comment


            • #51
              jos colantul de pe triple
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #52
                Am cam evitat sa mai scriu la sectiunea my ride din cauza ca nici nu am mai avut timp de masinuta si nici bani. Ca sa va spun pe scurt ce s-a mai intamplat...am avut masina ridicata desi era parcata regulamentar, am achitat "modesta" suma de 700 ron pentru a putea sa o iau inapoi. Numarul masinii a revenit la locul lui pe spoiler. Asa ca nu prea am cu ce sa ma laud. Luna aceasta vreau sa-mi iau macar doua anvelope de iarna si as vrea cateva sfaturi: ce marca sa iau si ce dimensiuni (165/70/13 sau 175/70/13)?
                Astept idei si sfaturi.
                Last edited by ecstasy2001; 11 October 2010, 15:40. Reason: post dublu
                fara semnatura

                Comment


                • #53
                  Am cam evitat sa mai scriu la sectiunea my ride din cauza ca nici nu am mai avut timp de masinuta si nici bani. Ca sa va spun pe scurt ce s-a mai intamplat...am avut masina ridicata desi era parcata regulamentar, am achitat "modesta" suma de 700 ron pentru a putea sa o iau inapoi. Numarul masinii a revenit la locul lui pe spoiler. Asa ca nu prea am cu ce sa ma laud. Luna aceasta vreau sa-mi iau macar doua anvelope de iarna si as vrea cateva sfaturi: ce marca sa iau si ce dimensiuni (165/70/13 sau 175/70/13)?
                  Astept idei si sfaturi.
                  fara semnatura

                  Comment


                  • #54
                    noi modificari

                    in putinele zile insorite din acest an. mi-am facut timp pentru o antifonare la interior, mai putin usile, dar urmeaza si ele
                    04042011036.jpg05042011044.jpg
                    09042011048.jpg09042011050.jpg
                    09042011054.jpg09042011056.jpg
                    10042011059.jpg10052011096.jpg
                    fara semnatura

                    Comment


                    • #55
                      inca doua poze ratacite
                      10052011097.jpg11052011100.jpg
                      fara semnatura

                      Comment


                      • #56
                        intradevar o investitie care merita izolarea,o sa se simta mai mult iarna o sa tina mai bine caldura,bafta in continuare.

                        Comment


                        • #57
                          cel mai mult ma deranja cand ploua si se aude ca intr-o conserva, sau cand treci prin balti. acum acel zgomot a mai fost atenuat.abia astept sa fac si usile.
                          fara semnatura

                          Comment


                          • #58
                            treaba cu caldura nu este adevarata ! doar ca numai auzi nimica de afara si numai zdrangane plasticele alea
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • #59
                              ai dreptate dany_dny
                              fara semnatura

                              Comment


                              • #60
                                ai cumva suspensie sport ?

                                ps: ti-am facut un vt cu bara fatza vopsita galben dar ai zis ca nu iti place , asa ca nu o mai postez )
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google