Ag 25 a d y

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ag 25 a d y

    In primul rand salutari la toata lumea si motivul care ma determinat sa imi prezint masina sa datorat vizualizarii zilnice a acestui forum,si vazand prieteniile care sau legat si ce fel de persoane sunteti am zis sa incerc sa ma alatur si eu acestei mari familii.
    Acu sa spun cateva despre masina:an fabricatie mai 2005,culoare albastru egee,1.4 MPI si modelul este preference..Masina sa zic asa in momentul de fata este UNDER CONSTRUCTION,a suferit mici modificari precum bad boy,portbagaj clean,astupat bandouri,praguri apartinand kitului original Dacia,arcuri H&R,jante TOORA pe 17 care totodata profit de ocazie sa spun ca sunt de vanzare,tips dublu de la Pilot,barile care sunt in lucru si momentan cam atat deoarece sa scap acum de sesiunea de toamna si o sa reiau lucrul la masina si sa finalizez odata exteriorul.Acu las pozele sa vorbeasca si astept parerile pro si contra.
    Attached Files

  • #2
    Misto masina.Bafta in continuare ,10000000000000000000000 atati km fara probleme.Marfa jantele.Asteptam sa treaca scarba asta de sesiune si hai cu modificarile.
    Fara Semnatura.

    Comment


    • #3
      Care jante?Alea-s capace.
      Arata bine bine masina.Bun venit.
      Last edited by D-FENS; 31 August 2010, 20:26.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        Salut.
        Vezi poza 3
        Frumoasa masina,bafta in continuare cu modificarile
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #5
          D-FENS..uitete mai bine si ai sa vezi si o poza cu jantele si REPET pentru cei interesati jantele sunt de vanzare deaorece masina va avea un aspect mai clean si nu prea i se mai potrivesc aceste jante deaorece sunt mai racing
          Carmeloa...multumesc domnu pentru urari

          Fa thread separat cu jante.
          Citeste regulamentul de postare pt anunturi.
          Last edited by Cezar; 31 August 2010, 20:30.

          Comment


          • #6
            cat cceri pe jante?
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • #7
              cateva poze si cu jantele despre care vorbesc,mentionez nu sunt sudate,nu strambe,nu bat accept probe
              Attached Files

              Comment


              • #8
                OK,scuze,tocmai la aia nu m-am uitat...
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #9
                  nui nimic D-FENS si PIPAN pe jante vreau 12mil

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by 25 ADY View Post
                    D-FENS..uitete mai bine si ai sa vezi si o poza cu jantele si REPET pentru cei interesati jantele sunt de vanzare deaorece masina va avea un aspect mai clean si nu prea i se mai potrivesc aceste jante deaorece sunt mai racing
                    Carmeloa...multumesc domnu pentru urari

                    Fa thread separat cu jante.
                    Citeste regulamentul de postare pt anunturi.
                    Bre, matale nu citesti?

                    Cred ca esti al 3 lea om care incearca sa vanda acelasi set de jante, pe parcursul a 2 ani.
                    Last edited by Cezar; 31 August 2010, 20:43.

                    Comment


                    • #11
                      gata o sa fac topic separat si daca intradevar as fi al 3 om care incearca sa vinda aceste jante ce e de ras ca nu mam prins care e gluma?

                      Comment


                      • #12
                        in primul rand bine ai venit de forum, ai inceput bine cu masina bafta cu ea
                        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                        Comment


                        • #13
                          ai inceput frumos,arata bine cu jantele alea de ce vrei sa le dai?bafta in continuare..

                          Comment


                          • #14
                            ucnmersi si nici masina ta nu arata rau si spor in continuare cu ce planuri ai
                            dorupopa2006jantele sunt de vanzare deoarece masina in vreo 2-3 saptamani maxim sper sa o bag din nou in garaj si sa reiau lucru la ea si cand va iesi va fi mai clean si jantele astea sunt mai racing si totodata as vrea ceva pe 16 daca nu din pacate chiar pe 15 pentru ca la noi in oras se lasa fara talon din cauza jantelor cu nemiluita pentru ca nu imi convine sa ma plimb saptamanal sa imi recuperez talonul

                            Comment


                            • #15
                              Imi place cum arata pana acum . Arata bine.


                              PS: uita-te in semnatura mea la ultimele pagini si zi-mi daca vrei un schimb la jante .
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google