Logan Ph2, Laureate, Alb, 1.5 Dci/85 Cp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Ph2, Laureate, Alb, 1.5 Dci/85 Cp

    Salutare Loganisti,

    Ca fost posesor de Logan Laureate 1.6 mpi-ph1, am decis sa-mi prezint si eu ...noul Logan Laureate 1.5 dci-ph2.

    La primul Logan nu am facut nici o modificare, insa la acesta din urma am schimbat cd-ul. Am instalat un Sony BT2700, pentru comfortul oferit de functia bluetooth.

    Urma sa schimb si cauciucurile, insa masina a venit cu Conti Eco Contact, si pana acum sunt multumit de ele. La rulaj sunt destul de silentioase prin comparatie cu Kormoranele. Asa ca le voi schimba cu setul de iarna...in curand.

    Aceste vor fi toate modificarile aduse masinii.

    Masina este mai silentioasa decat ma asteptam. Motorul se aude din habitaclu, insa nu deranjant.
    Attached Files

  • #2
    Frumoasa masina.Vad ca iti place mult albul.Pe ph2 da mult mai bine.Bafta!

    Comment


    • #3
      frumos multi km fara reparatii

      Comment


      • #4
        nu te supara ca te intreb dar cat te-a ajuns masina ?

        lauraetul mi se pare cea mai ok dintre toate !

        sa ai bafta de ea si sa te duca unde vrei tu !
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          Felicitari pt achizitie,si bun venit !

          Ceva planuri marete?!
          sigpic

          Comment


          • #6
            Alba...alba ca a mea.motorizarea si echiparea difera...dar Alb RULEZ!SA o sa stapanesti sanatos...si spor la modificari
            Keep It Real! Keep It Simple!
            sigpic

            Comment


            • #7
              Salut,

              Multumesc tuturor pentru urari! Asemenea si voua, multi kilometri fara probleme si sa va bucurati de ele.

              @Tudor: masina are pret de factura 10540 euro, din care scazi trei vouchere.

              Culoarea alb imi place foarte mult, cele mai multe masini pe care le-am avut au fost albe. Pe Logan culoarea alb arata cu adevarat bine!

              Referitor la alte modificari, nu cred ca voi mai modifica nimic. Eu sunt un utilizator intensiv al masinilor, si urmaresc mai mult schimbari care tin de comfort.

              Exemplu cd-ului, am pus acest Sony pentru a putea avea convorbiri telefonice prin intermediul lui.

              Bluetooth-ul agatat de ureche devine suparator dupa 2-3 ore de condus.
              Attached Files

              Comment


              • #8
                bafta in continuare la modificari care tin de "comfort".
                super masina

                Comment


                • #9
                  confort...adica; scuze, la miezul noptii mai ratezi cate o tasta

                  Comment


                  • #10
                    frumoasa masinuta sa o stapanesti sanatos
                    http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google