UN LOGANEL DRAGUTZ...Negru Mattt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    foze cam putine..nici de calitate...hai cu pozele!!!
    sigpic

    Comment


    • #32
      scuze pt calitatea pozelor............. are cineva de vanzare niste jante pe 15 cu buza????
      Attached Files

      Comment


      • #33
        app i"am facut o dubla evacuare,o sa pun poze cu ea dar sa fac rost de un aparat foto mai de treaba

        Comment


        • #34
          bravo ai inceput bine. dar parca e prea mult negru, incearca o combinatie cu dungile si alte elemente in alta culoare, cum ar fi jantele sau alte lucruri mici.
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #35
            se vede ciudata culoarea, ca pe tabla e una si pe plastic se vede altfel...faru de ce sta asa departe? aripa sau faru sunt aftermarket? si mai regleaza capota putin ca e un luft cam mare intre aripa si capota. si daca nu ti iei jante curand, macar da jos capacele ca o dai in kitch cu ele asa negre si e pacat numai bine
            sigpic

            Comment


            • #36
              Salut George !

              Tu ti-ai vopsit masina sau te-ai dus la un service !?
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #37
                super! mai vrem poze, ceva mai clare
                interior, ceva, ceva?
                lipsa text

                Comment


                • #38
                  La bara fata ai lucrat ceva cu fibra?

                  Comment


                  • #39
                    sal xxxgeoxxx faru im partea de la pozitii sus a avut un incident cu o frabie si la spart urmeaza sa le schimb cu niste faruri cu fundal negru,capota da treb reglata SI STIU II TREBUIE JANTEEEEEE........dar nu cred ca le iau cat de curand ca nu prea mai este buget la stat)
                    MASINA a fost vopsita la un prieten de al meu si la bara fata au fost astupate proiectoarele)
                    NUMAI BINE BAIETI SI BAFTA LA TUNARIT>....................

                    Comment


                    • #40
                      stai linistit ca nici eu n am jante..alea imi lipsesc si mie mult ) tot asa, sper ca poate la anu...din cauza culorii nu prea se vede modificarea la bara
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        am eu jante cu buzaaa... vezi in semnatura sau la bursa .

                        in rest... bara spate e vopsita si restul colantat?
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Salut! Vreau si eu sa-mi vopsesc masina mata! Imi poti spune cate sprayuri ai folosit?

                          Multumesc!!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #43
                            super masinuta imi place la nebunie negrul matt si eu vreau sa fac masina neagra mat

                            Comment


                            • #44
                              poze recente...Thekock3r am folosit 10 sprayuri ))
                              Attached Files

                              Comment


                              • #45
                                Nu prea arata bine, vopseaua data pe masina,plus ca deja au inecput toti sa vopseasca masinile negru mat.Nu stiu ce le-o place atat de tare ,ca dupa 5 min dupa ce iese de la spalatorie praful e la loc pe ea....
                                http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google