Db-06-xvd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ) zicea de mine !!! ME = colant!
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #17
      jokerul are masina colatata ( sau colantata - cum s-o scrie ) )

      ai motor de 1,6 , model ambition ?
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #18
        o sa se faca urat colantu ala dupa un timp, daca iti permiti investitia si o vrei asa, mai bine vopseste o in rest, subscriu la ce zic baietii
        sigpic

        Comment


        • #19
          Salut, stiu masina am vazut'o asta vara , arata bine exceptand pragurile.
          Ar dar bine cu niste folie in loc de ionizare, bafta mare cu ea
          sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

          Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

          Comment


          • #20
            apropo nu inteleg ce au pragurile ? ca-s negre sau ca-s mari ?

            referitor la culoare, parca are o anumita continuitate : bara-protectie aripa-prag-protectie aripa-bara ))))
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #21
              atat pragurile..cat si pleoapele cat si eleron de luneta sau eleron de portbagaj , cat si prelungirile barilor , dupa parerea mea trebuie sa fie aceeasi culoare cu masina, pentru a da senzatia de continuitate ! altfel de senzatia de " o componenta in plus".
              Asta e parerea mea...

              Pragurile pe langa faptul ca-s negre mai sunt si joase iar masina privita din lateral nu are o linie.....
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #22
                n are nici o continuitate...asta cu folia a aparut la noi ca s a vazut in afara ca se practica masini in doua tonuri si asta e metoda ieftina ori masina are aceasi linie de jur imprejur, ori e tiganie...kiturile facute pentru dacia logan sunt incredibil de prost gandite-barile mai sus ca pragurile, eleroane de wrc , multe idiotenii..uita te pe forum si o sa vezi ca cele mai frumoase logan-uri sunt clean si low...ultima moda de fapt
                sigpic

                Comment


                • #23
                  nu-l mai descurajati pe baiat ca poate isi vinde masina,dar si eu sunt de parere cu baieti incerca sa fie o continuitate in componente vorba lui Thejock3r..
                  bafta
                  *****
                  sigpic
                  http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                  Comment


                  • #24
                    dar cine a incercat sa-l descurajeze? ! sunt doar pareri , sfaturi . Daca doreste sa tina cont de ele bine , daca nu..asta e ! sunt banii lui..masina lui
                    Eu zic ca l-am incurajat ....
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #25
                      Sa il stapanesti sanatos :P>
                      Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

                      Comment


                      • #26
                        mersi mult

                        Comment


                        • #27
                          mie unul chiar imi place foarte mult si eu am aceeasi culoare si ma cam bate gandul sa o colantez la fel ca tine dar ink ma gandesc ce sa fac daca nu o colantez anul asta in primavara o voi vopsi negru mat toata bafta si frumoasa masina

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google