My Ride HD-06-USJ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Imi place masina.Jantele cand le privesti de la oarecare distanta nici nu te gandesti ca sunt cele originale.Bafta!

    Comment


    • #17
      frumos loganu
      imi place

      Comment


      • #18
        frumoasa masina, m-ai pacalit cu jantele alea, originala ideea si chiar da forte bine ! un sfat ar fi sa pui capacelele inapoi, sa umpli

        scrisul cu dacia de pe ele cu chit/fibra sticla si vopsit gri ;) ar da si mai smecher , se vad oarecum urat prezoanele ..

        in rest km fara nr ! si fara incidente !
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #19
          Multumesc pentru aprecieri.
          Decamdata vad ca sunt original cu jantele nu am mai vazut pe forum inca.
          @tudor capacele momentan nu le gasesc,nu stiu ce am facut cu ele,dar le voi cauta.Voi tine cont de sfat.

          Comment


          • #20
            bafta in continuare, poate ne vedem la vreo intalnire intre cluburi ...
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • #21
              Am revenit si cu pozele promise.
              Asa arata masina in stadiul de fata
              Attached Files

              Comment


              • #22
                Felicitari, arata minunat masina,dar cred ca ar da bine cu stema de pe fata scoasa ... e o propunere ... eu am spoileru de 3 luni la vopsit si ma tot minte ala.
                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                Comment


                • #23
                  Frumoasa masina o vad des prin Petrosani
                  http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                  Comment


                  • #24
                    Ideei sunt multe...doar bani sa fie.Acum sunt ocupath cu pregatirile de iarna.Daca se accepta legea cu cauciucurile de iarna obligatorii alta cheltuiala suplimentara .
                    @Rad daca esti weekedul prin vale te asteptam sambata la intalnire.

                    Comment


                    • #25
                      Frumoasa masina Ionut, toba suna bestial multi km fara probleme
                      HD-87-DLR

                      Comment


                      • #26
                        ionut arata bine loganu tau...cred ca e cel mai frumos dintre toate pe care le-am vazut la intalnirea noastra...le are pe toate...bafta in continuare

                        Comment


                        • #27
                          Multumesc!
                          Toba ma inebuneste cand nu am silencerul.Mai mult de 2 zile fara silecer nu prea pot suporta,ori numai sa dau cu muzica ca altfel nu am sanse.

                          Comment


                          • #28
                            Ca sa mai fiu si eu de actualitate cu threadul meu astazi am lucrat la masina si am schimbat telescoapele fata.
                            Cel de pe dreapta era varza,terminat si in curand trebuie sa schimb si flansele.
                            Iar la capitolul "tiuning" i-am pus angel ayes si va urma si xenonul saptamana viitoare.
                            Sper sa am timp sa pun si ceva poze saptamana asta.

                            Comment


                            • #29
                              am si eu o intrebare in legatura cu toba, suna tare cu silencer-ul pus?
                              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                              Comment


                              • #30
                                frumoasa masina
                                cati cp ai acum dupa resoftare??trimite pm te rog

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google