Logan galben

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan galben

    Salut urmaresc de ceva timp forumul si acum m-am gandit sa va prezint si eu loganul meu. Este un preferance galben(nu e taxi) la care tin mult si la care am facut ceva modificari in limita bugetului destul de restrans.

    Picture 004.jpg

    Picture 005.jpg

    Picture 007.jpg

    IMG_4686.jpg
    sigpic

  • #2
    Salut, si bine-ai venit printre noi. O singura intrebare am... de ce galben?

    Comment


    • #3
      Poate o vrea omu' sa se apuce mai tarziu de taxi ..Loganiciul are super marfa..imi place cum a iesit.

      Comment


      • #4
        bun venit..sa stapanesti sanatos masina si cat mai multi km.
        cat te`au ajuns stopurile??

        Comment


        • #5
          E galbena pentru ca initial am luat-o pt. taxi dar m-am razgandit si a ramas asa.
          Stopurile sunt printre primele iesite, le-am luat cam cand au aparut si au costat cam 7 mil. Acum stiu ca sunt cam 5 si ceva.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Spartacus, s-o plimbi cel putin 300k, in doi ani fara reparatii! Te-am intrebat de culoare pentru ca e culoare neobisnuita pentru muritorul de rand, dar asa, tu iesi in evidenta, in schimb, ai grija cu Politia, s-ar putea sa te controleze mai des decat te-ai astepta.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Sp!ke View Post
              ai grija cu Politia, s-ar putea sa te controleze mai des decat te-ai astepta.
              Sau sa-i faca lumea cu mana
              Spartacus,bun venit pe Forum!Masina arata bine.
              Mult succes in continuare!
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                Frumoasa masina....imi place,e draguta si bine ingrijita.
                Te-ai gandit sa-ti vopsesti spoilerele in culoare masinii? cred ca ar sta super bine

                Comment


                • #9
                  Multumesc de urari domnilor.
                  Pana acum Politia m-a lasat in pace, dar faza cu lumea am patit-o de multe ori, ba chiar mi s-a intamplat sa se urce persoane in masina cand eram parcat undeva sau stateam oprit la semafor si decat sa dau explicatii omului am spus ca sunt ocupat si astept alt client. Asta e principalul dezavantaj al culorii, ca in rest mie imi place cum arata. Numai bine!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Tare faza cu semaforul! N-am zis ca nu e frumoasa culoarea, doar ca e neobisnuita!

                    Comment


                    • #11
                      Intr-adevar e tare,dar si tu ai fost pe faza cand le-ai zis ca esti ocupat.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #12
                        RADU_LYN, asta urmeaza sa fac, sa vopsesc spoilerele, dar nu in totalitate, ci partial, vreau sa las si putin negru sa faca contrast. Pana acum nu le-am vopsit ca am vrut sa pun un kit de la Pilot, dar acum ca il am m-am razgandit si nu il mai pun, deci am sa vopsesc barele.
                        Am renuntat la kit pt. ca este foarte sensibil, fibra se crapa foarte usor si imi limiteaza accesul in unele zone(la tara, la gratare, etc.)
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Ar fi bestial daca ai reusi sa vopsesti barile in culoarea caroseriei (dupa modelul standard), negrul cu galben da un contrast bestial... spor la treaba!...

                          Comment


                          • #14
                            bun venit
                            frumos galbenelu si ingrijit
                            spor pe mai departe la modificari.

                            Comment


                            • #15
                              Buna idee asta cu kit-ul.
                              Am vazut un logan culoare deschisa care avea o folie si pe usa spate, cam ce am incercat sa fac in poza. Venea f bine.
                              Attached Files
                              Last edited by drone; 17 February 2008, 19:42.
                              http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google