Logan galben

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Upgrade: geamuri fumurii.

    Picture 011.jpg

    Picture 012.jpg

    Picture 014.jpg
    sigpic

    Comment


    • #32
      Arata bine masinuta...eu cred ca ar merge kitul de la dacia pe loganul acesta...cu spoilerele vopsite cum ai spus tu ...numai bine si ai grija de masinuta noroc
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • #33
        MUltumesc, am grija de ea. Acum sa la vopsesc si mai vad cu kitul cum fac. Mai intai sa il dau pe asta de la pilot. Oricum ma bate gandul la niste arcuri sport mai intai. Numai bine!
        sigpic

        Comment


        • #34
          Arata belea masinuta.S-o stapanesti sanatos.Insa singura probblema mi se pare coada de rechin.Da-o jos.

          Comment


          • #35
            Sunt omologate geamurile?Daca da cat te-au costat?Si toba de esapament e sport sau e doar capat din ala?

            Comment


            • #36
              Ce bine dau geamurile pe culoare galbena,oricum da bine cam pe orice masina folia, imediat ii schimba aspectul..dar pe galben iasa mai tare in evidenta, is misto!Sper sa te tina sa nu te opreasca imediat nenea militian de ele!
              si pe mine ma-r tenta pe fata sa pun un pic mai deschise,asa numa sa fie "afumate"sa zic asa,dar ii riscant!
              oricum sa ai grija de ea si cati mai multi km fara problems
              sigpic

              Comment


              • #37
                Geamurile sunt autorizate, alea de pe fata intradevar sunt putin mai inchise si eu sper sa nu am probleme cu "organul".
                La teava de esapament momentan e doar tips, poate o toba finala mai tarziu(daca nu era vorba de taiat si sudat puneam pana acum).
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Arata frumos se asorteaza bine folia pe culoarea asta ;) uite un logan galben cu kitu de la PILOT BAfta in continuare si cati mai putini "clienti" care te considera Taxi
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    Poze poze poze
                    Picture3 002.jpg

                    Picture3 003.jpg

                    Picture3 006.jpg

                    Picture3 008.jpg

                    Picture3 011.jpg

                    Picture3 022.jpg

                    Picture3 027.jpg

                    Picture3 041.jpg

                    Picture3 042.jpg

                    Picture3 045.jpg
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Vopsit barele in culoarea masinii. Scuze de calitatea slaba a pozelor.
                      01-05-08_1353.jpg

                      01-05-08_1354.jpg

                      01-05-08_1829.jpg

                      01-05-08_2113.jpg
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Arata super...trebuia sa fi vopsit si pleoapele in aceeasi nuanta...
                        Jantele nu le vopsesti galben???

                        neoanele de sub bord la ce le-ai legat?? la bricheta??? daca da.. acum bricheta mai este functionala???intreb pt ca vreau si eu sa imi pun luminite:P
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • #42
                          Araca bine mai ales folia pe galben.. nu era mai bine daca vopseai total barile? iar pleoapele alea.. iarasi trebuiau vopsit se vede ciudat diferenta de culoare. sa o stapanesti sanatos.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #43
                            Pleoapele sunt momentan foliate, le-am avut vopsite si s-a dus vopseaua, le voi vopsi in curand.
                            Barele asa imi plac, cu negru ca sa se potriveasca cu restul masinii care este galben in combinatie cu negru. De aceea ma gandeam sa fac ceva cu negru si la jante.
                            Pentru neoane am luat curent de la statie si am comutator separat.
                            Multumesc de urari si bafta la tunarit!
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Vad ca esti din Bacau, nu intereseaza: http://www.loganclub.ro/forum/logan_....html?P=109541 ?

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by iooon_cug View Post
                                Arata super...trebuia sa fi vopsit si pleoapele in aceeasi nuanta...
                                Jantele nu le vopsesti galben???

                                neoanele de sub bord la ce le-ai legat?? La bricheta??? Daca da.. acum bricheta mai este functionala???Intreb pt ca vreau si eu sa imi pun luminite:P

                                si eu amluminite in interior si sunt legate la bricheta !!! Am bricheta cu 3 gauri ....costa vreao 15 lei !!!;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google