Logan galben

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut! Modificari nu sunt prea multe, am schimbat Mp3-ul cu altul model mai nou cu usb, si amplificatorul cu altul mai puternic. Mi-am schimbat anvelopele, am pus proiectoare in bara si cam atat. Mai multe modificari in primavara.

    DSC01548.JPG DSC08383.JPG
    DSC01539.JPG
    sigpic

    Comment


    • frumos loganu tau...sincer mie imi place cum arata cu prelungiri
      cati mai multi km fata probleme

      Comment


      • Multumesc, ma bucur ca iti place, stiu ca multa lume detesta prelungirile astea. Oricum ,nu vor mai arata asa pentru ca este un atelier in Bacau care face la comanda din fibra cam orice si vreau sa imi modific bara fata, eleronul si poate un bad boy. Bafta !
        sigpic

        Comment


        • Arata bine...imi place..chiar daca ai 3 nuante de galben da nu conteaza....Bafta in continuare!

          Comment


          • sa iti faci o idee:
            -am lasat-o mai jos
            -bad boy look
            -si nu mai are manere la usi
            -clean look
            sper sa iti placa
            Attached Files
            Last edited by Mishu; 23 January 2010, 13:50.

            Comment


            • La multi km fara probleme, ai bagat ceva bani in masina.

              off. Nu ne-am mai vazut de mult poate ne intalnim cand mai ajung prin Bacau.

              Comment


              • SoSoRyNeL- are 3 nuante ca de fiecare data nu am nimerit exact nuanta, desi am luat vopseaua pe cod, dar nu e nimic ca voi vopsi barele iar si de data asta voi face aceeasi nuanta( sper). Bafta si tie!
                Mishu_mihai- Ms frumos pentru VT, la portbagaj clean ma gandeam si eu, si la bad boy, dar manarele le las, ca e masina de zi cu zi si nu vreau sa ma chinui cu deschisul usilor. Jante mai mari am avut dar nu imi placea cum merge masina, de aia am revenit la 15 si balon normal. Bafta!
                andi_andi505- Ce mai faci omule? Ne intalnim, cum sa nu.
                sigpic

                Comment


                • Mi-am permis un VT mai aproape de realizare! Bravo si spor la tiganit!
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Da, frumos, buna ideea cu negru la numar. Am facut si eu cateva schite cu modele de bara fata, vreau ceva finut, nu foarte agresiv. La eleron inca nu m-am gandit ce sa ii fac.
                    DSC043324658225.jpg

                    Si mi-am facut si eu un virtual cam cum as vrea sa arate.
                    0r3kp83jis.jpg
                    sigpic

                    Comment


                    • Frumoasa masina,pe manerele de la usi ce ti-ai pus folie sau...?????ms

                      Comment


                      • Salut, manerele sunt foliate. Ma gandeam sa le vopsesc dar desi le-am foliat de peste un an nu s-a dus folia deloc. Si cateva poze de ieri cu masinuta:

                        DSC08487.JPG DSC08489.JPG
                        DSC08491.JPG DSC08492.JPG
                        sigpic

                        Comment


                        • Nota 10 pentru jante. Daca erau negru lucios cred ca aratau si mai bine in contrast cu galbenul masinii.

                          Nota 6 pentru prelungirile barelor de protectie sunt cam 'kitsch'.

                          2 puncte bonus pentru colantarea siglei de pe portbagaj.

                          Spor la modificat in continuare (esti un 'inainte mergator' pentru mine deoarece si eu am un Logan galben sport ).

                          Deocamdata studiez modificarile facute de altii si pe urma le voi adopta pe cele mai estetice.
                          Logan GPL 1.4

                          Comment


                          • Multumesc pentru apreciere, sunt de acord cu prelungirile, pe fata o sa schimb aspectul total si nu o voi mai avea, restul vor ramane. Abia astept caldura sa ma apuc de "stricat" cate ceva pe la masina.
                            Bafta la modificat si tie!
                            sigpic

                            Comment


                            • si eu vroiam galbena da cica trebuia sa fiu taximetrist oricum foarte tare..partea din fata ti o fur toata k arata super) si o intrebare..imi cer scuze daca ai mai explicat poate n-am vazut...vreau sa mi fac si eu sigla pe spate neagra..cum ai procedat?? e pur si simplu folie taiata la dimensiunea siglei sau e desfacuta sigla si pusa?mersi
                              sigpic

                              Comment


                              • Te-au mintit cand ti-au zis ca trebuia sa fii taximetrist ca sa-ti iei Loganul galben. De ce ar mai avea in oferta culoarea galbena?
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google