Cj-84-pdm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Noua achizitie...
    Attached Files
    Work is for people who don't have time to play golf

    sigpic

    Comment


    • #77
      galagie dupa galagie, in prima zi vei avea capu calendar , apoi o vei iubi , bafta in continuare cu toate proiectele ce vor veni

      Comment


      • #78
        Asa daaa!
        Hai cu ea pe masina...sa faci si un filmulet sa o auzim si noi
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • #79
          din momentul in care am luat-o intr-o ora a fost deja pe masina. O sa pun si un filmulet...
          Work is for people who don't have time to play golf

          sigpic

          Comment


          • #80
            huoooo..."resierule"
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #81
              Originally posted by Mr. Danutz View Post
              Daca pun arcuri sport atunci pun sa se vada diferenta mare. Decat sa coboare 1-2 cm mai bine o las asa...
              Arcurile Eibach coboara masina cu 3,5 - 4 cm si sunt cam singurele recomandate care pot fi montate pe amortizoarele stock. La celelalte se recomanda amortizoare sport (adica inca ceva bani)

              Comment


              • #82
                Stiu domnu. Ma refeream la faptul ca daca chiar o sa ma hotarasc vreodata sa pun arcuri sport, atunci voi pune niste arcuri care coboara destul de mult masina, fapt care stiu ca implica si schimbarea amortizoarelor si respectiv mai multi bani. Dar pana cand o sa avem niste drumuri cu masina acceptabile nu voi pune. Ceea ce spuneam e ca pentru a fi si lasata masina si a fi utile pe drumurile din Romania, trebuie sa pui cum spuneai si tu niste arcuri care lasa mai putin masina jos. Deci parerea mea e ca decat sa cheltui banii pe niste arcuri cu care nu vad o foarte mare diferenta, mai bine, deocamdata, nu pun nimic. E doar o parere personala.
                Work is for people who don't have time to play golf

                sigpic

                Comment


                • #83
                  3 poze de sezon...
                  Attached Files
                  Work is for people who don't have time to play golf

                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Alte poze de sezon . Intre timp am schimbat si stopurile spate. Sunt mai misto astea cu sticla alba la semnalizare.
                    Attached Files
                    Work is for people who don't have time to play golf

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Arata bine , dar parerea mea este ca ai trebuie un eleron la capota aia clean , e doar o parere !
                      bft in continuare

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Mr. Danutz View Post
                        Stiu domnu. Ma refeream la faptul ca daca chiar o sa ma hotarasc vreodata sa pun arcuri sport, atunci voi pune niste arcuri care coboara destul de mult masina, fapt care stiu ca implica si schimbarea amortizoarelor si respectiv mai multi bani. Dar pana cand o sa avem niste drumuri cu masina acceptabile nu voi pune. Ceea ce spuneam e ca pentru a fi si lasata masina si a fi utile pe drumurile din Romania, trebuie sa pui cum spuneai si tu niste arcuri care lasa mai putin masina jos. Deci parerea mea e ca decat sa cheltui banii pe niste arcuri cu care nu vad o foarte mare diferenta, mai bine, deocamdata, nu pun nimic. E doar o parere personala.
                        arcurile sport nu au numai efect estetic sunt mai rigide si asigura o stabilitate optima a masinii si o asaza mai bn pe sosea pune-ti suspensii cum are jock3rul cu perne de aer o coboara de da cu buza jantei in aripa
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Nu sunt finante pentru arcuri reglabile sau perne cu aer )
                          Work is for people who don't have time to play golf

                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Ahaaaaaa... de aia nu mai vii tu la Regionala!!! Fitzosule, iti trebuiau stopuri clare in loc de apa "clara" cu noi!!!
                            De cand n-ai mai aparut pe la intalneli mi-am pus Eibach-uri... Se schimba si vizual si mai ales la comportament pe viraje. Au coborat 4cm. E mai mult decat de-ajuns, zic eu.
                            Doar sa tii cont ca te cam zdruncina pe denivelari si gropi dar nu atat de tare ca un H&R.
                            S-o stapanesti sanatos si s-o aduci duminica sa te mai laudam o "tzara".
                            Last edited by Cobra7; 16 February 2012, 10:52.
                            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                            Comment


                            • #89
                              suspensie sport nu ti-am "pus" ca stiu ca esti mosneag de-acu si tu nu esti reisar sa-ti trebuiasca )
                              Attached Files
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • #90
                                Lasa Cezare ca vin duminica asta si bem si apa "clara".

                                Tudorica mersi de photoshop. Jantele abia astept sa le pun sa vina vara ca doar stii ca am iar badboy si faruri sper in viitorul apropiat.
                                Work is for people who don't have time to play golf

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google